Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Akar valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Háát..először is az edzőmről lene szó ! Úgy kezdődött ,hogy azt mondta hogy "szereti a szép két csillogó szememet"...,utánna azt mondta hogy "szép vagyok" én azt is mondta már ,hogy "tündérkém" ! Volt egy ünnepség (szilveszteri) dec. 31-én ...szóval és megkínált felnőtt pezsgővel de én nem kértem ! Utánna pedig ki akart kísérni de mondtam neki ,hogy nem kell de mondta hogy "aggódik" értem ! Szerintetek mit csináljak ? Am mostanában egy kicsit abbahagyta ..de most megint engem bámult de csak kb. 10 mp-ig..és állandóan mosolyog rám

LÉGYSZI NE TÖRÖLJÉTEK KI A KÉRDÉSEM !!


2011. jan. 28. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán pedofil.
2011. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ... de szerinted mit akarhat tőlem ? vagy csak én értem félre ?
2011. jan. 29. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem így nagyon pedónak tűnik, de hát lehet nem az. Nem kell rögtön a rosszra gondolni, mint én.

Bár én azért utánanéznék a múltjának vagy valami. Meg ha véletlenül haza akarna vinni téged autóval, én inkább elutasítanám. De hát na... most attól is függ mennyi a korkülönbség. Mert ha nem olyan borzasztó sok, akkor valószínűleg, tetszel neki és talán többet is akar.

2011. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
42 év....és volt már olyan hogy kiakart volna kisérni..de én visszautasítottam..
2011. jan. 29. 19:25
 5/7 A kérdező kommentje:
de én si arra gondoltam ,hogy mi van ha....megerőszakol..a barátam azt mondták vigyázzak vele
2011. jan. 29. 23:32
 6/7 Norb66 ***** válasza:
Hány éves is vagy Te tulajdonképpen? Mindenképp vigyázz vele, vagy akár válts edzőt! Sőt!
2011. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 42 év van akkor kerüld ,meg ha a közeledben van te légy mindig társaságban ,soha nem lehet tudni mire készül a pedo apa !!
2011. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!