Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lesz valami bajunk ha lenyeljük a spermát? Vagy csak a szájunkba kerül? és hogy lehet ízesíteni mármint hogy másabb legyen az íze?
Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:01
11/11 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Nos, úgy látom csak piszkálja a csőrőd, hogy ilyet írnak az orálról. Mert engem félre értettél, mivel nem mondtam, hogy attól betiltják az orált:) Nem tudom hol olvastad, de mindegy. Az alkoholistáknak olyat mondanál, hogy az alkoholtól mi baja lenne, szinte ugyan ezt mondanák amit te! És képzeld láttam olyat aki halálra itta magát, erről ennyit a szenvedélyről. Attól, hogy élvezed azért ne beszélj hülyeségeket:D Másrészt az a szó hogy sperma mond valamit? Azt hogy élő sejtek? Tudod a sperma nem tudja mi az a vagina és mi a torok. Ezért a sperma mit csinál? nah mit? "hé fiúk ez a torok, akkor huzunk a gyomorba" Talán így zajlik? Az hogy a torokon lévő sperma elkezdi magát befurakodni?:O mint a petesejtbe, mert a spermának egy célja van, tévedek?? Jaj, annyira hülye lehetek-.- Neked nem veszélyes azt már tudom:D hát akkor sz*pj Vivienke;) Én sem tagadom meg, de az igazságot elismerem:) Kicsit gondolkoz mielőtt játszod az eszed:) Bezzeg ha AIDS vizsgálatra kéne menned akkor már mint a kisnyuszi úgy viselkednél:) Ne haragudj, de nincs igazad csak szeretsz sz*pni és ezt nem hiszed el, ahogy az alkoholisták se mondanak le az alkoholról;) Egyéb okosság van még? De mivel is tudod bizonyítani, hogy egészséges?? c-vitamin van a spermában?^^ azért kell napi bevétel?XD
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!