Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tünik majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tünik majdnem minden stylist melegnek?

Figyelt kérdés
Ez alapvető követelmény vagy azzá válik idő folyamán az ember ha igen miért!
2011. jan. 27. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. A Stylist férfiak alapból melegek szerintem. Sok rosszat lehet mondani melegekre, de azt nem hogy nincs stílusérzékük.

Úgy tudom, hogy nekik a férfi és női énjük is erős, ezért lehet kifinomult érzékük a külsőségekhez.


Különben ha tetszik, ha nem, a ruháink többségét melegek, feminista, vagy leszbi nők tervezik. :D Csak vicceltem. :)

2011. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért tűnnek melegnek, mert jó részük az is. De a többi meg nem. Sőt, akad elég meleg, akinek egyáltalán nem kenyere a divat. Például a haverjaim többsége igényesen öltözködik, ápolt, rendezett, de nem mondanám túl kifinomultaknak őket, akiket annyira a stílus vezérel. :)

Egyébként attól, hogy valaki bekerül a divat világába, nem válik meleggé. Vagy az eleve, vagy nem.

Ezt az "alapvető követelmény" dolgot meg nem értem, ld. amit fentebb írtam. :))

2011. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Megfordítanám: Sztem az "tűnik" melegnek, aki kőb*zi.

Hogy most stylist, vagy fodrász, vagy hentes..

2011. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szépérzék alapból egy nőies jellegű tulajdonság. A hiperférfias pasik v akár nők nem értenek a szépséghez. Pláne a női szépséghez. Úgy értem, a szép megalkotásához. Többnyire.
2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!