Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek szoktak "beszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek szoktak "beszólni" az utcán?

Figyelt kérdés

Ezt ugy értem, hogy pl. egy pasi azt mondja nektek, hogy:

Hello Cicus! vagy

Szia!(És közbe stiről)

Vagy csak kiabál vmi olyasmit hogy hurrá:)


Nekem volt már kb. 3-4x

Volt amit csúnyán félre értettek de én csak nevettem és csodálkoztam:)

Volt amikor meg ijedtem:) :|

Ha van kedvetek akkor leírhatjátok a sztorit is:)

Ha akarjátok én is leírom ^^


2011. jan. 25. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fütty, szia-cicus, hello, stb... de egyszer pont ott volt a barátom és visszaszólt neki xD Amúgy nem túlzottan érdekel, szerencsére csak annyi idősek általában, mint én. Növeli kicsit az egóm:D

13L

2011. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány.
2011. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, nem egyszer... és nekem ez tök frusztráló, mert amúgy is félénkebb emberke vagyok, meg van, amikor meg is ijedek, mert ki tudja, követ-e a pasas vagy vmi (főleg ha már késő van)... de kb. ilyenek voltak...


-(a legdurvább) De megb.sználak... (egy csöves)

-Szia drága! Nincs kedved szórakozni? (fura alak Deákon éjjel)

-(sétáltam a városban, pulcsi volt rajtam egy póló fölött, és nagyon felmelegedett az idő, így leálltam levenni a pulcsit, erre mögülem egy pasihang) Tovább is mehetnél, cica...

-ez utóbbi pont ma történt, és egész aranyosnak indult, mert jöttem fel az aluljáróból, és egy srác mondta, versenyezzünk, ki ér fel előbb... aztán kérdezgetni kezdett, hogy hova megyek, mondom Rossmannba, erre elkezdte, hogy miért, csak úgy, vagy tényleg kell vmi... és akkor utána azt kérdezte, hogy "Na és melyik testrészedet szeretnéd ápolni?"... jó, ez nem olyan szintű beszólás volt, de mégis, mi köze hozzá, és hogy mer ilyet megkérdezni egy vadidegentől... ott is hagytam a fenében azzal, hogy már bocs, de ezt nem itt és így fogom megtárgyalni...

olyan is volt egyébként, amikor csak kérdezgetett egy pasi mindenféle hülyeséget (de kb. az volt a lényeg, hogy miért nem szólok hozzá, meg miért nem használom ezt a szép számat :S), és majdnem megérintett, de akkor szerencsére le kellett szállnia... mindkettőnk szerencséjére, mert azzal, hogy el akart kezdeni tapizni, annyira felhúzott, hogy ott helyben pofoztam volna föl...


ja meg ez másik kategória talán, de egyszer a metróban egy kéregető fogyatékos (miután mondtam, hogy nincs nálam pénz), odajött hozzám tök közel, és annyit mondott, hogy szép vagy... rossz érzés volt... mert sajnáltam is, de tényleg nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy akár tíz Ft-ot is odaadjak másnak, de az is bennem volt, hogy talán bűntudatot akart ébreszteni bennem... ráadásul már-már idegesítően közel volt hozzám, kb. belemászott az intim szférámba...

2011. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ezt mind leírtad:)

Velem is elég sokszor megesik..

2011. ápr. 9. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!