Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pattogok ki miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pattogok ki miután leborotváltan a szőrt?

Figyelt kérdés
Ha leborotválom ilyen piros pattanás szerű izék lesznek..ez miért van?mit lehetne ellene tenni?15F
2011. jan. 25. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Borotválni nem a szőrnövekedés irányával ellentétesen kell, hanem megegyezően. Mikor láttál pasit, aki az arcát lentről felfelé borotválja? Pedig a szőr lefelé nő.

Na, a lényeg az, hogy megegyező irányba szedd le a szőrt, mert *fú, ezt el kellene mutogatni* ha ellentétes irányba csinálod, akkor a szőrrel együtt egy apró darabot a bőrödből is levágsz, és az begyullad, akkor lesz pattanásszerű izé. Remélem érthető voltam. :D

Mikor én erre rájöttem, zseninek éreztem magam, úgyhogy átadom mérhetetlen tudásomat. :p

2011. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ng366 válasza:
ez természetes, nem bírja a borod az irritálást, érzékeny, v válassz más modszert v esetleg elotte használj testápolot v krémet h megpuhuljon a bor, én ha lefelé borotválom az arcom akkor is van h kipattogok picit, szal ez van, v ne borotválkozz:D
2011. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!