Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? (normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? (normális válaszokat pls)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 16:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Na végre nem egy kopasz, barna bőrű, izmos 16 éves van kint! Szerintem helyes vagy, és aranyos is. A hajaddal szerintem nincs gond, de ha majd neked úgy tetszik vágasd le, de szerintem így is találsz majd barátnőt. Vannak olyan lányok akiknek az olyan kisfiús fazonok jönnek be mint pl. én :D

Tudom ki az a Justin Bieber, és nem kell rá féltékenynek lenni fiúk....( a csajok megérzik, hogy a veszteteket látjátok benne, és e-miatt csúfoljátok) -->nem olyan nagy pasi ő ( mi a barátnőimmel csak azért beszéltünk róla, hogy féltékennyé tegyünk egy srácot :D sikerült is :D (apró tipp minden srácnak) A hajadról még annyit, hogy tuti jobban néznél ki röviden, de...ha neked ez az egyéniséged, akkor hagyd :) Am. szerintem helyes vagy, de az egész nem ebben merül ki....

2011. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
nagyon aranyos vagy!!
2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a belső is ^^
2011. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:
jól nézek ki...nekem bejössz !! :DD
2011. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Ezt a justin biberes hajat hanyagold és akkor egész kúrható leszel.

L/14

2011. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

lol 14 éves lány írja, hogy 'kurható'

még ha rendesen le tudná írni.... :))))

egyébként szerintem egyáltalán nem hasonlít jb-re. és szánalmas, hogy minden hosszú hajú fiút hozzá kell hasonlítani :)

2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Amikor töltődött a kép, azt hittem lány vagy, amikor betöltődött, azt hittem Justin Bieber vagy és nem a hajad miatt, az arcod is olyan!!! Ennek ellenére nagyon aranyos vagy, de semmi több. Hogy kiérdemeld a "helyes pasi" vagy "de jó pasi" címet, én a helyedben keményebb stílusra váltanék erről az eldönthetetlen nemű nyálas kisfiú stílusról!!! De távol álljon tőlem, hogy bántani akarjalak, bocsi ha így jött le, de szerintem érdemes lenne megfogadnod!!!!
2011. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Ja és 16/L (előző)
2011. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

18:52 Helyesen írta. Kúrható. Egyébként sztem is az :)

28/F

2011. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Isteneeem, hát nézzétek már meg, egyáltalán nem hasonlít Justinra, max a frizurája olyan, de nézzétek már meg az arcát.

[link]

Még a szemszín sem stimmel, hasonlítsátok már össze. -.-

A kérdező sokkal helyesebb szerintem.

Nem kellene hatezerszer feltenned ezt a kérdést, ezzel a képpel, de adok értelmes választ is:

Kicsit kommersz a frizura, de arcra okés.

2011. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!