Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen szemét az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen szemét az exem?

Figyelt kérdés

Ismerkedő stádiumban tartunk egy fiúval, egy városban laknak.

A barátom nem érti meg hogy vége...képtelen felfogni!!

Attól hogy ismerkedünk még nem jöttünk össze.

Na és a volt barátom irkált az "új" fiúnak hogy most írtam neki hogy az új srác írt, meg hogy összeakarunk jönni meg ilyenek.

Az igaz hogy összeakarunk jönni, de a volt pasim orrára kötném legutoljára mert annyira szánalmas.

De persze ez az új fiú kinek hinne mint neki, hisz annyira élethűen találja kifele a dolgokat!

Mondtam a srácnak mert találkozik most az EX-mel hogy nézze meg a telefonján hogy miket írtam mert nekem tiszta a lelkiismeretem hogy nem írtam.

De nagyon félek hogy megveri az ex-em ezt a fiút mert tény és való verekedősebb :@

Hogy beszélhetnék a fiúval majd, félek hogy hallani sem akar majd rólam???


2011. jan. 24. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

bocs de én ebből szinte senkit se értek

a volt pasid bekevert és a mostani meg akarja verni ezért?

vagy mi

2011. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a régi akarja az újat és úgyis írtam ahogy érteni kell
2011. jan. 24. 20:05
 3/7 anonim válasza:
eZ NEM AZ ÉN FIÓKOM ...A TESÓMÉ MOST EGY CSAJ ÍR:NEKEM IS VOLT HASONLÓ ÉLMÉNYEM ,SŐT FENYEGETŐZÉS IS ,ENGEM IS BÁNTANI AKART AZ ÚJ BARÁTOM ...ÍRT NEKI 1-2 LEVELET AMIBE EGYHÉN SZÓLVA BEFENYÍTETTE...DE IENKOR AZ A LEGJOBB TAKTIKA ..H MINDENHOL MEGSZÜNTETED VELE A KAPCSOLATOT...MSN -EN LETILTOD..FACEBOOKON-IS VAN IEN H NEM TUD VLED KAPCSOLATBA LÉPNI NE VEDD FEL ATELEFONT HA HÍV HA LÁTOD RÁ SE NÉZZ!MERT EGY JÓIDEIG ÉN IS MEGPRÓBÁLTAM LEÁLLÍTANI AZ EXEM ...SZÉP SZÓVAL CSÚNYÁN DE CSAK ÍGY ÁLLT LE H SEHOL NEM ÉR EL ...ÚGY H EZT TANÁCSOLOM NEKED IS :)én elmondtam a jelenlegi fiúmnak h az exem mien ..pl. képes meghamisítani az msn-beszélgetést stb . biztosítd be előre magad...de mindenképpfigyelmeztesd a srácot h esetleg veszélyben van az exed miattt remélem segíthettem ,ha van még kérdésed írj ...(egy 15 éves csaj)
2011. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én már letiltottam mindenhol, iwiwen kitöröltem de úgyanúgy írt ma is hiába jelentem nem csinál semmit már mint iwiwen az a bizonyos jelentés.



elvan cseszve már ezzel a fiúval, lesz@r...

2011. jan. 24. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Király, én se értek ebből egy kukkot se.
2011. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát...

én is összevesztem a barátommal kidobott...

már majd nem jártam egy ÚJ fiúval.

de össze vissza hazudott hogy én milyen vagyok.

mert még mindig szeretett de hát ő dobott ki.

és még mindig járunk

egy napra dobott ki!

2011. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért. Ha nem fajul tettlegességig a zaklatása akkor is akár 3évig bevarrhatják. Mondjuk onnantól jó ha elköltözöl külföldre álnéven :)
2011. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!