Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Létezik olyan férfi, aki hideg, intelligens, sokszor cinikus, egy pillantással a földbe tud sulykolni. Ugyanakkor akár egy szavával a menybe tud emelni. Ha egyszer közelebb kerülsz hozzá akkor szenvedélyes vad és birtokló.


Nem ilyen férfi az elvárásom sőt, lehet, hogy két percig nem bírnám ki vele, de történeteim (és ennek megfelelően a fantáziám) főhőse ilyen.

Ismertek ilyen létező embert?


2011. jan. 24. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerek egy ilyet.:)
2011. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg létezik
2011. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.De komolyan.
2011. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
néhány Rák jegyű férfi ilyen ...
2011. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem nézel túl sok dr house-t? :)
2011. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Itt van :D
2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, én ismerek. Skorpió az illető.


Egyébként tényleg olyan House-szerű a leírás :D

2011. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem, Dr.House nem jutott eszembe.

De túl sok Severus Snape/ Hermione Granger Fanficet írok és olvasok:)

(A fanfic beli SS nem összekeverendő Alan Rickman:))

2011. jan. 24. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:

a hideget nem tudom hogy érteni, de a többi rám illik és mondani is szokták a negatívakat, a pozitívakat a barátnőmön szoktam látni illetve én akkor észreveszem magamon :)

visszakérdés: szerinted egy ilyen pasival aki cinikus néha ... de uakkor odaadó, szenvedélyes és amiket írtál azzal a nők többsége nem bírná hosszútávon?

2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Apropó, nem osztanád meg velem a történeteidet? Nekem épp ilyen a zsánerem és az én történeteim főszereplői is mind ilyenek :) Én annyiban különbözöm tőled, hogy a valóságban is keresek egy ilyet, elérhetőt. Írj az emilcímemre, ha benne vagy egy kis csajos csevejben :)


19:44 voltam

2011. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!