Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit Csináljak? Mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Csináljak? Mi tévő legyek, iratkozzak ki?

Figyelt kérdés
Háát..először is az edzőmről lene szó ! Úgy kezdődött ,hogy azt mondta hogy "szereti a szép két csillogó szememet"...,utánna azt mondta hogy "szép vagyok" én azt is mondta már ,hogy "tündérkém" ! Volt egy ünnepség (szilveszteri) dec. 31-én ...szóval és megkínált felnőtt pezsgővel de én nem kértem ! Utánna pedig ki akart kísérni de mondtam neki ,hogy nem kell de mondta hogy "aggódik" értem ! Szerintetek mit csináljak ?
2011. jan. 24. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha nem durvulnak el nagyon a dolgok, addig ne iratkozz ki!

Viszont kerüld az olyan szitukat, amikor egyedül vagytok, tehát soha ne maradj vele kettesben, és ha nem muszáj, ne nagyon menj a közelébe, meg ne is nagyon kommunikálj vele, csak amennyit feltétlenül szükséges!

Viszont ne hagyd Magad befolyásolni, attól még, mert ő felnőtt, meg az edződ, nem kell azt tenned, amit ő mond, de gondolom ezeket Te is tudod, de a biztonság kedvéért leírtam.:)

De ha már nagyon nyomulós, és kínosnak érzed az egészet, nem éri meg, hogy továbbra is oda járj.

2011. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
és miért ne menjek a nagyon közel hozzá ?
2011. jan. 25. 16:03
 13/24 anonim ***** válasza:

Hogyha ilyen "rámenős", vagy legalábbis furcsa a viselkedése Veled szemben, jobb, ha kerülöd.

Akkor talán jobban el tudod kerülni ezeket a szituációkat, ha nem vagy a közelében.

2011. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha kettesben maradsz vele,simán megerőszakolhat...
2011. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
és az fáj ???
2011. jan. 26. 20:14
 16/24 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
?? ezt most miért írtad ??
2011. jan. 26. 20:20
 18/24 A kérdező kommentje:
amúgy sztem még egy másik ugyan ilyen idős lánnyal is így viselkedik , de csak rá mosolyog ...
2011. jan. 26. 20:25
 19/24 anonim válasza:
Ezzel aszt szerete volna monani hogy IGEN
2011. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
miért megerőszakolásnál mit csinál a támadó és az áldozat ??
2011. jan. 26. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!