Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek hogy nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek hogy nézek ki? (kép is van)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. jan. 24. 16:24
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
max részegen dugnálak meg,lehet akkor se
2011. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A szőke, fekete pólós lány számát megadhatnád.
2011. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nagyon átlag.
2011. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szép vagy, de inkább "havercsaj" típus, mert picit feminisa leszbi buksid van.
2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
*feminista
2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Semmi extra.
2011. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Te csajszi!Nem értelek,miért kérdezed azt,hogy bejössz e nekik.Kit érdekel,hogy ezek az ismeretlen srácok mit gondolnak rólad,Valakinek tetszeni fogsz,valakinek nem.Aki neked tetszik,annál próbálj bevágódni.22/L
2011. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem vennélek észre a nagy tömegben. Őszintén.
2011. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Helyes arcod van, de még olyan kislányos (bár nem tudom, hány éves vagy). Nincs rossz alakod se, nem vagy kövér, de egy kis testmozgás nem ártana. Tanulj meg előnyösen sminkelni, és hordj nőiesebb ruhákat, mert ez így elég gyerekes. A második képen ha te vagy az aki fényképez, akkor azt a hajat felejtsd el.
2011. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
szia! sztem pici hasad az van, azt le lehetne mozogni, de am sztem átlagos vagy... igaza van az elözönek, h kicsit gyerekes az arcod... bár ami azt illeti engem 16nak néznek és közben 19 vok... de hát ez van... én nem merem felrakni magam...
2011. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!