Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a cigók farka?

Figyelt kérdés
Elsősorban a méreteikre vagyok kiváncsi.... Még soha nem voltam cigóval,utáltam őket,de msot összeismerkedtem egy olyan jóó cigóópasival :) Ezért lennék rá kiváncsi,köszönöm:)
2011. jan. 24. 00:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

00:25


Szerintem te nem vagy normális és túl sok összeesküvés elméletet olvastál. Igaz, hogy mindent a zsidók irányítanak sajnos, de nem lenne értelme egy ilyen általad nevezett kamu pártot alapítani. Igazad van, még nem tett semmi lényegesnek mondhatót, mert elvileg ez a kormány feladata lenne, ráadásul elég nehéz úgy tevékenykedni, hogy semmilyen médiában nem engedik őket szerepelni, vagy csak alig és rasszista, antiszemita őrülteknek állítják be őket. Ez is annak a jele, hogy félnek tőlük és ellenséget akarnak kreálni belőlük.


A kérdésre válaszolva: te nem vagy normális. Gondolom ismered a híres cigány "kultúrát", mely szerint az asszony verve jó és teljesen természetesnek veszik azt, hogy nőket naponta összeverik, vagy akár meg is ölik. Sok idióta tinilány áll össze egy mocskos cigánnyal és amikor vége a kapcsolatnak, igazi ronccsá válnak. Ne csodálkozz, ha párszor beléd vágja a kést, hagyományőrzés gyanánt. Ráadásul ha egy csajról kiderül, hogy korábban összeállt egy cigánnyal, utána már szóba sem állnak vele. Nekem sem kellene egy olyan ribanc, aki hosszabb ideig egy cigánnyal k.rt. Már a gondolatától is rosszul lennék. Normális nők, nem állnak össze velük és nem is tekintik őket embernek, mert nem azok. Ha pedig mégis, akkor semmivel sem vagy különb náluk és vonzónak tartok az életmódjukat.

2011. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ne legyetek vakok!


A magyar gárdát is feloszlatták! Miért? Mert az tényleg MAGYAR volt!! Szerintetek ilyen alapon lenne helye egy igazán magyar pártnak Magyarországon? NEM! Ezek nem csak elméletek, bár csak azok lennének! De ez az igazság, sajnos! A zsidókat is folyamatosan telepítik be az országunkban, külön több száz lakásos panelokat építenek CSAK nekik!


Utolsó! Gondolkozz! Azért állítják be őket az ellenségnek, hogy úgy tűnjön, hogy ők valóban értünk dolgoznak! Mert ha megfigyeled a világot, akkor mindenhol elnyomnak bennünket! Így természetesen feléled az emberekben a magyarságtudatok, és úgy kezdik beazonosítani a Jobbikot, mint igaz magyar párt!


Vegyétek észre, hogy minden, ami itt folyik, csak egy nagyon jól eljátszott színészi játék! De a játék mögött ott rejlik a valós szándék, az igazság! Ki fognak minket irtani, ha nem ébredünk fel!

2011. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ja, és de! Rengeteg értelme van ilyen kamu pártot létrehozni! Ha nem tudnának győzni a Fidesszel, MSZP-vel, meg tököm tudja, milyen elnevezés alatt futnak ezek a szarok, akkor a Jobbik, mint "magyar" párt akár tuti befutó lehet! Ha a Fideszt sikerül megint megutálnia mindenkinek, akkor az emberek a Jobbikra fognak szavazni, mert ugye az egy "magyar" párt, ők biztosan jólétet fognak nekünk hozni! És így ugyanúgy folytathatják az emberek agymosását!
2011. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

01:34


Tanuljál meg szöveget értelmezni, járd ki az általános iskolát, s utána esetleg foglalkozok veled komolyabban is. ;)

2011. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi ostoba, szánalmas gyűlölködő embert egy helyen....nem semmi....Csak gratulálni tudok, inkább azt hiszem nem kezdek el vitázni. Csak személyes sértésnek vettem a zsidó részt, kikérem magamnak, hogy mi irányítunk mindent. Semmi közöm a pénzhez, egyenes világos hajam van, nincs görbe orrom és nem iszom keresztény gyerekek vérét sem. Zsíííír a buli, neonácik!
2011. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
De nem hibáztatlak titeket, titeket így neveltek, a szüleitek ilyen gondolkodásmóddal gazdagították az agyatokat. A hozzátok hasonló emberek sosem fogják megérteni, mi az a tolerancia!!!!
2011. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

12:49


Hagyjuk az álszent dumádat, nem kell itt sajnáltatni magadat. Mindenki tudja, milyen nép is a tiétek, csak senki nem meri kimondani, pont azért, mert ahogyan te is, jössz ide sajnáltatni magad, és antiszemitizmust kiáltasz, amikor próbál valaki tenni bármit is az ellen, hogy ne tegyétek tönkre az országunkat. Persze, majd pont tolerálni fogjuk, ahogyan tönkretesztek minket. ;D De ne aggódj, ez az állapot sem fog sokáig tartani! Mint már oly sok népnek a történelem során, nektek sem fog sikerülni eltüntetni minket!

2011. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

:DDDDD teljesen eltértünk a témától :D

még azt elmondom,h ő tök utálja a cigókat, meg rendesen dolgozik,sulizik... nem tartja a kapcsolatot a családjával.

2011. máj. 22. 15:29
 29/30 kovpet ***** válasza:

12:49: Az imént tudtad meg, hogy te irányítod a világot. Ennek sem tudsz örülni? Mi kellhet még? :)


13:16: A fentiek alapján nekem inkább az jön le, hogy milyen a magyar. Nem tetszik, amit látok. Ja: érdemes megnézni az itteni turbómagyarok helyesírását... :)

2011. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Nem szereted a cigányf*szt?"


Én olyannal nem kezdenék akiben van egy pici is.

2011. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!