Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szerelmes voltál valakibe, ő meg utált téged?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

volt, még a gimiben. utána meg futott utánam, persze leráztam. akkor már nem is értettem, mi tetszett rajta anno. de ha tetszett volna még, akkor is leráztam volna, márcsak büszkeségből is.


29/N

2011. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Remélem nem is lesz, mert ez nem normális dolog.
2011. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
húhúú erről mesélhetnék.. figyelj tudom h nagyon szar meg minden de ha eltelik egy kisidő (ami nálam 2 év volt:/ sajna..) akkor elfogod felejteni.. most tuti azt érzed h őt biztos nem meg úgy szereted de hidd el ennek így nincs értelme!! hagyd a francba.. tudom h ez nehéz de el fog jönni az idő mikor megkérdezed magadtól h "és én ezért voltam oda? xD" ha ilyen gyökér h utál akkor kit érdekel? ne foglalkozz vele!! vannak nála ezerszer jobb pasik..:))
2011. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most őszintén, milyen ember az, aki utál valakit, aki neki semmi rosszat nem tett, sőt kedves vele, mert nagyon szereti? ez a pasas nem érdemel semmit se Tőled, se mástól. Keress valakit, aki segíti elfelejteni.
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem nem volt... Volt helyette viszont más...


Egy éve "találkoztunk", nem ismertük egymást. Hónapokig játszottuk, hogy ha felé pillantottam, elkapta a tekintetét, de amint elnéztem, megint engem nézett. Aztán beszéltünk egyszer, nagyon aranyos, kedves volt. Azután kb. egy hónapig akárhányszor összefutottunk, mosolyogva köszöntünk egymásnak - aztán egyszer csak nem köszönt. Többször volt olyan is, hogy én köszöntem neki, és ő még így sem. Aztán, amikor eldöntöttem, hogy nem foglalkozom vele, ő egyből megint kedves lett, köszönt, sokat nézett, volt, hogy beszélgetést is kezdeményezett párszor. Ezt játsszuk azóta is...


Néha legszívesebben megütném... (:


22L

2011. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ilyen velem még nemtörtént csak kapcsolat után.

2.szerelmemel évekik gyülöltük egymást míg össze nem jöttünk.vele az első 2hét mindkettőnknek furi volt de aztán nagyon tuti volt...

2011. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát a szerelmet a gyűlölettől csak egy hajszál választja el.


Nem szerelmi kapcsolat, csak szimplán nagyon szerettem a srácot, de mostanában bekattant, utál engem, pedig nagyon sok mindent csináltunk együtt. Sportoltunk, tanultunk, ittunk együtt, és neki ez nem jelentett semmit. Soha nem szerettem még így senkit, de most gyűlölöm.

Nem tudom, mi a baja, de hazugságokat állít rólam, beszól nekem mindig. Viszont egy pillanatra ma összetalálkozott a tekintetünk, és talán egy csipetnyi szomorúságot láttam a szemében.

2011. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!