Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg r*banc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg r*banc vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszer egy pasi kikezdett velem,két nap alatt jutottunk ela csókolózásig,és akkor letaperolt elég rendesen,de nem csináltam semmit,az az igazság hogy nekem is tetszett.De ez a pasi utána otthagyott,és szétterjesztette,mekkora ribi vagyok,hogy két nap alatt engedi hogy fogdossák,stb.

Aztán már elég idegesítő volt,kiútáltak a csajok, és az egyik srác aki már régen tetszett nekem kezdett hozzám közeledni. két hét után lefeküdtem vele,és megint egy koppanás. Fizettek neki,hogy fektessen meg...

Rib*nc vagyok?!


2011. jan. 23. 15:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
jól elbántak veled
2011. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribanc
2011. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nem vagy az.

csak kicsit engedékeny.


mondok egy sztorit: amikor a pasim és én öszekaptunk és 1 napra szakítottunk járni akartam egy bazira helyes fiúval. őféltékenységéből hazudozott hogy milyen riba*nc vagyok és ezért nem jártam azzal a fiúval. aztán a barátommal újra jártunk. e közben a legjobb barátja is szerelmes volt belém. ezt ő megtudta és azóta is haverok de nem a legjobbak és mindig vitatkoznak.


ennek az a lényege: csak a féltékenység végett mond ilyeneket!

2011. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
nem vagy az :S csak naiv és körülötted egy csomó szemét ember van,akik kihasználnak:S
2011. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
inkább naiv...de ha továbbra is hagyod minden jöttmentnek tapizni magad, meg szétdobod a lábad első szóra, az leszel.
2011. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
igen és olcsó is, egyébként szánalmas, hogy ilyet nem veszel észre egymás után
2011. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csak állatokkal vagy körülvéve már bocs. fizettek neki? Ez már durva, sajnállak, szép kis társaság lehet.


Szóval inkább szerencsétlen vagy és naív mint peches. Normális fiú nem csinálna veled ilyet. De majd rájössz remélem. Merre laksz amúgy?


16/f

2011. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
2 hét alatt;D hát ezért NEM CÁFOLTÁL rá hogy ribanc vagy.. ezzel bebizonyitottad nekik is..
2011. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az vagy... 16 évesen :D
2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
ri*banc vagy, mert 16 évesen két hét után lefeküdtél a sráccal. és ráadásul piszkosul naív. én a helyedben jegelném ezt a dolgot egy darabig, esetleg tanulhatnál stb...
2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!