Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj mindenkinek maszturbálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj mindenkinek maszturbálnia?

Figyelt kérdés

én nem akarok...

mindenkinek muszáj?

nem baj ha nem csinálom?


2011. jan. 23. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem muszaj...De jo.
2011. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

a hapsiknak muszáj heti kétszer legalább lefejni, mert ha álmába éri a magömlés akkor ragad a takaró és az kellemetlen xD


csajoknál nincs ilyen gond , de azért illik nekik is nedves játékokat űzni, mert ha akkor nedvesedik be amikor nem kéne kínos helyzeteket okozhat a ruhán lévő foltocska, szóval a nedv adagot illik folyamatosan termelni ...


Egyes vallások tiltsák az önkielégítést, de modern világban élünk, szóval ez elfogadott dolog hogy mindenki titkolja, mindenki gusztustalannak tartja, de mindenik csinálja xD

2011. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 bebycica ***** válasza:
Régebben gyakran masztiztam de amióta van barátom azóta nem szeretem. Sokkal jobb ha ő kényeztet.
2011. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
IGEN, muszáj ha nem csinálod, jön a kakanyányi monyók és meg csumikálja a munyódat
2011. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
csak az utolsónak nem megy a mancs
2011. jan. 23. 13:20
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én sem szoktam. Nem mondom, biztosan jól esne néha, de valahogy furcsának tartom, hogy én, saját magammal...mert én nem magamba vagyok szerelmes, meg nem is a zuhanyrózsába, hanem a barátomba. És megfelelő érzelmi töltet nélkül nekem nem is igazán esne jól.

21/L

2011. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
termeszetesen nem muszaly, csak sokan csinaljak, ezert tunik egyes embereknek ugy hogy ez mar az elet resze(pl furdes) ,de azeerrt jo dolog
2011. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 RaksashaGirl ***** válasza:

Senki nem mondta hogy kell, de jó. :)

Mondjuk az utóbbi időben inkább a barátomra bízom a dolgot.. Ha ő kényeztet, az SOKKAL-SOKKAL jobb.. :P

2011. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....


/és az utólsó 3 embernek is megy a mancs/

2011. jan. 24. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!