Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vélekednél a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekednél a következő esetről?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyok együtt a barátommal illetve voltam.

Mindenbe beleszólt, mindig azt kellett tennem amit ő akart.

Féltékenykedett, szüleimnek és az ő szüleinek is mindent elmondott vagyis jobban mondva "áronkodott".

Mindig belém szúrta a kést képletesen hogy megbántson.

Például hogy tőlem szebb lányok is lehetnének a barátai.

Na mindegy ő sem volt egy casanova, de én soha nem sértettem meg.

Na megelégeltem a dolgot és kitettem.

Ő vissza akarta magát sírni majdnem sikerült is neki, csak visszahallottam hogy megakar szívatni.

Ezért úgy mond megint kidobtam, felhívatott az anyjával hogy akkor én ne zaklassam ne írjak neki interneten és ne telefonáljak, holott ezt nem én hanem ő csinálta, az anyja csúnyán lehordott hogy tönkre tettem Jancsit de mindegy mert az idegei eléggé tényleg tönkre vannak téve de azt nem én tettem hanem ők.

Ezek után nem kerestem ő írt állandóan én nem válaszoltam rá, küldte folyamatosan a visszahívókat nem csak nekem hanem szüleimnek is.

Fenyegetett hogy az anyja felhívja az én anyukámat.

De mi nem olyan család vagyunk ahol szeretnek cirkuszolni.

Na a lényeg hogy anyával beszéltem így semmire nem reagáltunk.

Egyszer csak írja hogy te mocskos de megutáltalak már nem is érdekelsz mert van már más.Holnap megyek is hozzá.

Ez nagyon rosszul esett bár nem bánt de hogy lehet ennyire gyerekes.Na és ez a könyörgés és ez a csaj egy nap volt.

Nem értem hogy akkor minek akart velem kibékülni ha van valakije.

Egyébként tudom hogy igen tényleg van neki.


2011. jan. 22. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne reagálj a leveleire. Előbb-utóbb meg fogja unni.
2011. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Nem lehet, anyukád megtiltotta, hogy zaklassalak. Nem emlékszel?":>
2011. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!