Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ebből? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Többi lent

Figyelt kérdés
Megismertem pár hónapja egy srácot. Most végzős és ha befejezte a sulit külföldre megy tanulni meg dolgozni. De nagyon megtetszett annyira ól kijövünk egymással és nem akarom hogy elmenjen, persze nem akarok beleszólni a jövője múlik rajta. De mégis úgy érzem hogy felrobbantanám az összes repülőt hajót autót mindent ha kell a lábait is levágom csak ne menjen el (sosem vágnám le a lábát nem vagyok egy állat ne értsetek félre). Azt mondta hogy érdeklem, egyszer már megcsókoltuk egymást de csak szimpla szájra puszi volt de ő kérte:D. Többet akarok de ha elmegy akkor nem nagyon van értelme. Mégsem bírom ki hogy legalább egyszer egy jó nagy nyelves csókot adjon legalább. Félek mert amellett hogy szinte beleszerettem(nem voltam még szerelmes úgyhogy nem tudhatom)a "legjobb barátom" is lett akivel megérjük egymást ha elmegy nem tudom mit fogok csinálni. 2-3 éve külföldre költözött a legjobb barátnőm még mindig ugyan olyan jóban vagyunk de képzelhetitek mennyire rossz egy évben kb. 4szer látni egymást, depressziós voltam mikor lement enni nem tudtam és nagyon rossz volt, ebbe is belefogok őrülni?:SSS
2011. jan. 21. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sírás rívás!


Pár hónapja ismered csak jobb lesz ha már most , elválnak útjaitok nem pedig 6 hónapnyi szenvedés után mikor már külföldön lesz...

2011. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!