Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek az első lépések?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek az első lépések?

Figyelt kérdés

Mai nap vettem egy guminőt... de még nem próbáltam ki... szerintetek ugyan olyan élvezetes lehet mint az igazi?

Segítségeteket szeretném kérni, hogy melyek az első lépések? (sajnos használati utasítást nem adtak hozzá)


2011. jan. 21. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is hívd el randizni. :D
2011. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Légy kedves, ne túl tolakodó, először ismerd meg. Aztán ha már kölcsönös bizalom is kialakult, teremts romantikus hangulatot otthon, és hívd át filmezni pl. Az óvszerről ne feledkezz meg!
2011. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? :D
2011. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
mondd azt neki, hogy szúrnád a fosóját.
2011. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Elárulod a hölgy keresztnevét? No nem akarok tolakodó lenni, elég a becses keresztneve. :D
2011. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én még egy nőhöz se kaptam használati utasítást, mégis tudok velük bánni. Szerintem egy guminővel se lehet olyan nagy ördöngösség.
2011. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Látom elhülyülitek... de tényleg érdekel hogy akkor most kell hozzá síkosító vagy nem? hogyan kell tisztítani... stb stb Igen van már neve: Erzsinek vagy Mucikámnak hívom :$


22/F vagyok

2011. jan. 21. 12:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyibe került? Nem olcsóbb elmenni egy prostihoz?
2011. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szép nevek, én a Mucikámra szavazok.

A tisztítást egyszerűen megoldhatod: álljatok be együtt a zuhany alá. Síkosítót meg csak akkor használj, ha nem nedvesedett be eléggé, de inkább a nyalásra szavaznék (már csak Mucika miatt is).

2011. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!