Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen ebben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek állítólag tetszem de kicsit furcsa h egyik nap még találkozni akar aztán 2 hétig felém se néz tána jó sokiág megint csakm velem akar lenni...


Szóval most mit is akar pontossan? Nem szeretném magam leégetni azzal h "szerelmet vallok" neki erre ő meg kiröhög vagy valami.


2011. jan. 20. 11:12
 1/2 Azeriel ***** válasza:

Állítólag tetszel neki? :D ilyenre adsz ?nem gondolod hogy akkor csak szórakozik veled ???? ne vallj szerelmet mert az gáz :D


ahogy írod ---> Nem szeretném magam leégetni azzal h "szerelmet vallok" neki erre ő meg kiröhög vagy valami.


de amúgy nem tudom mi lehet a magyarázata mert nekem ha tetszik egy lány.. 1x megkérdezem tőle lenne-e kedve sétálni 2x nem csak addig foglalkozok vele elég sokáig és nem csak 2 hétig ..


de ne legyen igazam hogy szórakozni akar Veled


Üdv Azi Bá

2011. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En ha a te helyedbe lenek, keresnem ot... Komolyan, lehet, hogy sokan az mondananak, hogy akkor hagy a fenebe.. Ha tetszik, te is megteheted az elso lepest.

En is vallottam szerelmet fiunak, nem is olyan regen, amire semmit nem valaszolt, leegettem magam, ezt jol tudom, de ha nem tettem volna semmit, akkor azon sirankoznek, hogy mi lett volna.

Egyszer elsz! Hasznald ki!

Ha pedig a te szerelmi vallomasodon nevet, az azt jelenti, hogy olyan szinten van (a beka segge alatt) es nem erdemel meg teged... Hidd el, egy ilyen lepesel akar jobban megismerheted ot, mint orakon at tarto beszelgetessel...

18L

2011. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!