Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy én se tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy én se tetszek senkinek?

Figyelt kérdés

169 cm magas vagyok 72 kg a testsúlyom.

Már régóta kondizok, de ha lenne barátnőm nem hiszem, hogy ezzel foglalkoznék, lehet ezt gondolják?

Rövid hajú vagyok a lányok szerint kedves is de lehet épp ez a gond?


2011. jan. 19. 22:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
és ezzel neked konkrétan mibajod?
2011. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőddel ku.rvára nincs semmi gond. Ha komolyan gondolod majd a csajozást, akkor ne neten próbálkozz és szemelj ki valakit, ne úgy állj hozzá, hogy mindegy, hogy kit. De vigyázz, mert a fiatal lányok többsége ribi.
2011. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy nem jövök be szerintem a lányoknak :(
2011. jan. 19. 23:29
 14/23 anonim ***** válasza:

A barátságból meg később lehet simán több is...

A lényeg, hogy a külsőd miatt ne aggódj. Bátran merem mondani, hogy több csajnak is be fogsz jönni simán.

2011. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj! Mindenkinek más az ízlése. Veled nincs gond, ez tuti...

Én nem lány vagyok, ezért nem izgultam rád:D

De azt tudom, hogy mi a ronda és mi nem. Te nem vagy az.

2011. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Értem :)

Én valami olyasmit tapasztalok, hogy a rossz fiúkat akik piszkálják a lányokat esetleg még káronkodnak az jobban be jön nekik, mint aki rendes vagy rosszul gondolom?

2011. jan. 19. 23:34
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem mindegyiknek:)

De azoknak azért van sokszor barátnőjük, mert bátran kezdeményeznek. Aki nem csinál semmit, csak remél, az a szerencsében bízhat. Minden nő más. Mindenkinek más tetszik.

Szeretni kell a nőt, de nem úgy, hogy elnyomod meg elszakítod mindentől. Szerintem legyél mindig csak önmagad és akkor sem magad, sem másokat nem csapsz be.

2011. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :)
2011. jan. 19. 23:46
 19/23 anonim ***** válasza:

Tehát érezd magad jól a lánnyal és ne lelkiszemetesnek használd meg plüssnek. Persze lehetnek rossznapjaid, elmondhatod neki, hogy mit érzel, de nem minden másodpercben kell...

Minden ember a vidámságot, a szeretet keresi vagy a kalandot, biztonságot. Vagy egy kemény esetleg izgalmas pasit....

Tehát ne azt sugározd, hogy egy balf.. vagy, akit mindenki bánt és mennyire kell sajnálni, hanem azt, hogy te te vagy, egy férfi.

2011. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szívesen:)

De mindig magadra hallgass!

2011. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!