Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vmi idézet arról, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmi idézet arról, hogy minden fiúval játszani kell? Vagy vmi nagyon jó?

Figyelt kérdés

Lécci,vki írjon egy jó idézetet!Napok óta keresek,de semmi igazán jót nem találtam.:\

Aki pedig belekötne,hogy nem minden fiúval kell játszani: Igaz,de azért a legtöbb fiú ezt érdemli..Így tapasztaltam.

(Pl. van bnője,de hajt rám. :S És nem azért mert húúú de szép vagyok,nem azt mondom,hanem mert hogy a haverok előtt "menőzhessen",hogy hoppá,én is megvoltam neki. -.-" )


2011. jan. 19. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=hPod6QDrIrU


Én nem szeretem ezt a számot, de hátha neked tetszik... Nem pont "játszós", de férfiellenes, mint te.


22/l

2011. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hallottam már ezt a számot,de azért köszi!:)

Amúgy,férfiellenesnek nem mondanám magam teljesen. :D Csak,mondjuk néha érzékenyebb vok,hogy milyen szemét fiúk vannak.:\ (Tudom,sok lány is szemét a fiúkkal ... )

2011. jan. 19. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán te nem mozogsz jó körökben. Bocsi, de én ilyen sosem tapasztaltam, pedig fiatal vagyok és csúnya sem vagyok.
2011. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: Nem tisztelnek téged..Aki tisztel az ilyen formában nem akar egy éjszakára megkapni. A tiszteletet pedig ki kell vívni, de ezek az idézetes dolgok..így tőlem sem kapnád meg a tisztelet egy minimális szikráját sem.

Ne haragudj ha bántó, nem annak szántam.

2011. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is azért kéne,hogy tiszteljenek.. :DD Nem kell.Nem is szoktam beszélgetni velük. (: Meg,tudod,ők szinte semmit és senkit nem tisztelnek.(Gondolom,bár nem ismerem annyira őket.) És csak buliba szoktam velük találkozni,ha arrafele vok.

Az idézet meg azért kell,mert nekem segíteni szokott.. Meg szeretek olvasgatni. (: Csak,sajnos nem találtam olyat,ami nekem tetszene igazán.:SS Pedig elég sokat olvastam.(Pl. a citatum.hu-n is,ahol elég sok van..bár ott akkor szerelmest kerestem.)

2011. jan. 19. 19:20
 6/7 BlackJack ***** válasza:
állj be focizni közéjük, akkor játszol velük ;)
2011. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hhaha. ;):D

Köszi,ez most megmosolyogtatott. :DD

2011. jan. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!