Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít ez a helyzet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít ez a helyzet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú (X, Y). És most az van, hogy X szeret már régóta, de megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Nemrég összejöttem Y-nal, és mondta, hogy ez nagyon szerul esik neki...nemakartam megbántani, úgyhogy mondtam Y-nak, hogy legyünk inkább barátok. Y csak annyit mondott rá, hogy oké, ha ezt akarom. Mind2őjük fontos, és egyiküket se akartam megbántani, és most mind2en jólvannak, azt hiszem. De én így megőrülök, borzalmasan szeretem Y-t, de a világért nemakarom megbántani X-et...és Y-nak amúgy is mind1...

Lépjek túl rajta? Vagy mit csináljak? :S


2011. jan. 19. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha Y-nak "amúgy is mindegy", akkor nem hiszem, hogy ő a te választásod. Ugyanakkor viszont azt sem hiszem, hogy X-et kellene választanod, lévén, hogy barátságnál többet nem érzel iránta.
2011. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyikbe se vagy szerelmes, akkor semelyiket se válaszd, majd jön a csodálatok harmadik. :)
2011. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
várd meg hogy x-nek vagy y-nak legyen barátnője és utána a másikkal gyere össze, vagy kérdezd meg valamejiktöl hogy ő mit szeretne vagy hogy szeret egyáltalán
2011. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a bajhogy X-et soha nem tudnám úgy szeretni, Y-ért viszont megőrülök. Tényleg nagyon szeretem, és azt mondta, hogy ő is engem.Csak amikor mondtam, hogy "szerintem jobblesz ha csak barátok maradunk" akkor azt mondta, hogy "oké, ha ezt akarod"...és nemtudom, hogy tényleg mindegy neki, vagy csak mondta. Ezért rossz az MSN :S Nem látni a másikat.
2011. jan. 19. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

"szerintem jobblesz ha csak barátok maradunk" akkor azt mondta, hogy "oké, ha ezt akarod"

Szerintem szeret téged, csak mivel te azt mondtad neki, hogy nem akarsz vele összejönni nem nagyon maradt választása. Én is ilyesmit válaszolnék.

2011. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi kíméletlenséget megengedhetnél magadnak. Legalább egy ember szenvedne, nem három.
2011. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De így nem három szenved.

X most tök boldog...Y meg azt mondta, hogy mindegy :S

2011. jan. 19. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a barátság boldoggá tenne egy szerelmest, és hogy Y ennyire komolyan gondolta, hogy mindegy... tehát marad X, Y és te.
2011. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan azt mondta, hogy oké, hanem azt, hogy "ha ezt szeretnéd, akkor rendben"...és nemtudom, hogy tényleg jó-e neki így :S
2011. jan. 19. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
X-nek amúgy sincs joga elvárni, hogy egyedül légy, csak mert ő féltékeny. Legfeljebb nem az orra előtt bájolognátok.
2011. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!