Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lefogdosott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lefogdosott a tanárom.

Figyelt kérdés
l/15 vagyok és ma a biosztanárom megfogta a combomat meg a fenekemet egyik szünetbe mikor ő volt a folyosóügyeletes. Mintha csak odébb akart volna "tenni" de lehetett érezni, hogy lefogdos és órákon is mindig nekem mosolyog meg tőlem kérdez mindent.
2011. jan. 18. 16:56
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Kamuérdés...ha meg nem akkor csak ismételni tudom néhány előttem hozzászólót! Hova jutottunk? Nagyon menő vagy, az ilyen lányokat pont semmibe nézem!
2013. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Csak ennyi:

[link]

2014. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Isten szeretetének csodás birodalma :D xd
2014. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Fúj, basszus. Te komolyan képes lennél lefeküdni egy 27 éves felnőtt pasival. Megáll az eszem. Én is 15 éves vagyok, de eszembe nem jutna ekkora marhaság. De tudod mit? Ha ilyen hülye vagy, akkor feküdj le vele. De aztán ne siránkozz, ha terhes leszel vagy ha nem olyan lesz, mint amilyennek képzelted. Neked valami nagyon nincs rendben az agyaddal, lehet szeretethiányod van, de ez nem megoldás.

Ha meg fake (remélem), akkor képzeld, ez nem valami jó poén.

2014. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 szianightspeed123345 ***** válasza:
34%

Szia én 15/f vagyok mindegy hogy nézel ki de én is fogdosnálak

Irj vissza <3

2014. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!