Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Mikor mondhato el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mikor mondhato el egy sracrol, hogy ad magara es jol oltozik?

Figyelt kérdés
Az alap, hogy ne legyen budos... De pl egy olyan sracra, akinek van 6-7 nadragja, 5-6 felsoje, poloja arra mar azt mondjatok, hogy ad magara, jol oltozuk. Vagy?
2011. jan. 15. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a mennyiség a lényeg
2011. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a minoseg?
2011. jan. 15. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom, nem a ruhatára mérete, hanem az összeállítás a lényeg!
2011. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az mondjuk igaz, hogy ne ugyanabban a ruhában legyen mindig. :) A fent említett mennyiség elég, de nem mindegy, milyenek. Itt én nem arra gondolok, hogy valami drága márkás cucc legyen, hanem nézzen ki jól. (Személyes kedvencem az ing... Legjobb az öltöny-nyakkendő, de legalább ing legyen. :D Persze ez csak az én ízlésem.)

16/L

2011. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megállapítani. Legyen ízléses, ne legyen örges öltözködésű, de ne is legyen pláza cicafiú. Én is hozzá tenném, hogy nem a ruhák számától függ és nem is a pénztárcán, hogy valaki ízlésesen öltözködik-e.


L/19

2011. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyénileg függő, kinek mi áll jól. Szerintem olyat hordjon, ami ténylegesen jól áll neki, passzoljon az egyéniségéhez és az alkatához (pl. nem biztos, hogy egy macis testalkatú fiúhoz illik az izompóló). És ami a legfontosabb, ne ugyanazt a ruhát hordja mindig. :)
2011. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!