Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magabiztos, titokzatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magabiztos, titokzatos fekete, fehér bőrrel, vagy egy cuki, félénk szőke?

Figyelt kérdés
elsősorban fiúk válaszát várom,deha lány vagy akkor írd oda
2009. febr. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Lány vagyok és most biztos sokan lefognak pontozni, de szerintem egy fekete hajú fehér bőrű lány olyan mint egy holló. Fekete haj csak azoknak áll jól akiknek szép világítós szeme van, mondjuk kék vagy zöld. :)

Egy szőkéről mostanában csak egy ribi ugrik be, mert majdnem mindenkinek szőke a haja és ribiskedik és minden héten más pasija van. Bocsi, de mindig ezt látom ez az igazság, ha meglátok egy szőkét mindig lejátszódik a fejemben hogy mekkora khmm lehet. Amúgy egy kis szőke szende lányka tud aranyos is lenni :)

Én mint lány őszintén megmondom hogy sztem így lány szemmel a barna haj és egy kicsit kreol bőr a szexy. Vagy egy barna haj és fehér bőr se olyan csúnya. :)

Bocsi ha valakit megbántottam volna nem állt szándékomban!

2009. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Mi ez az ostoba kérdés? sztem te túl sok animét nézel.

mindenkinek más a "cuki", te kis ostobenkó.

2009. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Én azt választanám, amelyik "visszafogottabb". Természetileg,stílusilag, öltözködésileg. Szerintem a legtöbb pasi lefeküdne egy címlaplánnyal, de azt már kevesebben szeretnék, hogy A PÁRJUK is ő legyen. Attól függ mit akarsz, egy éjszakás kalandot, vagy tartós kapcsolatot.

21(L)

2009. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít melyik, csak intelligens legyen. Láttam már a szőke-verziót olyan IQ-val, hogy az arcom enyhén leszakadt és a magabiztos feketét is, akinek csak fújt, csak fújt át a szél a fején... de ha a leírtak alapján kellene választani, akkor mindenképp a szem lenne a döntő. Mármint nem a szine, hanem a nézése.
2009. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen csatlakozom az utolsó hozzászolóhoz. nekem is a szem az ami megfog, a lány nézése, tökmindegy milyen szinű a haja vagy a szeme, a lényeg ahogyan néz, az elárul mindent hogy milyen a lány. nekem az elragadó bájos nézés az amitől teljesen megőrülök.jó értelemben.
2009. febr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm köszi.Nagyon érdekes,nem is gondoltam volna hogy a szem ennyire fontos...
2009. febr. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!