Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a korról és a szándékról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a korról és a szándékról ítélik az embert?

Figyelt kérdés

Szomorúan tapasztaltam az oldalt olvasgatva, főleg ezt a részt, hogy elsősorban korról ítélnek. Itt értem azt, hogy ha kiírod, hogy 13 éves vagy, akkor elküldenek babázni, homokozni, ez még túl korai, stb. Viszont ha már 14-15 éves kort írsz, akkor lazán mondják, hogy persze, már foglalkozhatsz a pasikkal, már egyáltalán nem korai, már megérettél ehhez, és ilyesmi válaszok. Egy év min változtat vajon? Ha egy ember azt írja, hogy egy hónap és 14, akkor még mindig dedós, de ha azt, hogy egy hónappal elmúlt 14, már onnan oké, semmi akadálya, minden lelkiismerettel ajánlja a válaszoló, hogy csináld, mert ez a kor az, ami átlépi a határt.

Kiröhögik azokat, akik 13 évesen arról írnak, hogy hogyan próbálja meg elcsábítani mondjuk a szomszéd srácot, viszont komoly tanácsokat adnak egy 14 évesnek, akinek ugyanez a baja. WTF?

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért húznak határt két kor között, amik csak számok, mivel egy 14 éves lelkivilága is megakadhat a 10-nél, vagy egy 13 évesé meghaladhatja a 16-ot.

Nektek erről mi a véleményetek?


2011. jan. 15. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én elsősorban nem a kort nézem.


Azt nézem, hogy a kérdés amit feltesz, hogyan van megfogalmazva, mennyire látszik komolynak a szándéka, illetve hogy egyáltalán mit tesz fel kérdésnek.


Egyszerűen 90%-a a kérdezőknek el van itt tévedve, 18+ -as vörös kategóriába teszik fel az összes balf@sz kérdésüket, amiből minden nap érkezik minimum három, a keresőt meg használni lusták.


Nem vagyok lekezelő egyetlen kérdezővel sem aki rendesen ki tudja fejezni hogy mit akar, egyáltalán van értelme annak amit kérdez, és nem túl gyakori kérdés!

2011. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ez is egy nagy furcsaság, hogy alapban használni kéne a keresőt, DE mivel ennek az oldalnak az a neve, hogy gyakori kérdések, inkább felteszik többször, mivel gyakori, és több embernek ez a problémája.
2011. jan. 15. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 15 évesnek sem való a szex. Saját magamból is kiindulhatnék. Én ebben a korban még tényleg barbiztam, legóztam. Igaz, már elkezdtek érdekelni a fiúk már 13 évesen is, de nem gondoltam a szexre semmilyen formában sem. Csak 16 éves koromban kezdett úgy igazán érdekelni a másik nem szexuális értelemben.

Tudod, az a baj, hogy a mai fiatalság a médiából táplálkozik, és a környezet által "diktált" gyors tempónak. A felnőttekre akarnak már 13 évesen hasonlítani, ezáltal olyan dolgokat is akarnak, amikhez még tényleg éretlenek, talán fejletlenek is. Azt hiszik a fiatalok, hogyha minél hamarabb elveszítik a szüzességüket, akkor már ők valakik. De az a baj, hogy majd pár év múlva ők is rájönnek majd(remélhetőleg), hogy lemaradtak az igazi gyerekkorról. Én örülök neki, hogy nem haladtam gyors tempóban, és "volt időm" felnőni, kiélvezve a gyerekkor adta lehetőségeket.

2011. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a kérdés megfogalmazását,értelmességét,érthetőségét szoktam többnyire figyelembe venni.Sajnos elég gyakori az olyan kérdés, amely már 20-30 alkalommal (nem vicc!!) szerepelt az oldalon.Én ilyenkor szoktam szólni az illetőnek, hogy mielőtt ész nélkül irkálunk,nézzünk körül egy picit az adott kategóriában, hátha van már olyan kérdés.
2011. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!