Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ennyire más?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sokan mondták nekem, hogy jól áll a szőr az arcomon mert illik hozzá:D és egyébként azt vettem észre hogy nem nagyon néznek a lányok csupasz arccal de ha szőrös vagyok akkor megszoktak nézni általában :D ez ennyire számít? ennyire változtat az arcon ?
2011. jan. 15. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csúnya pasiknak jól áll:P
2011. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
cöh nem vagyok csúnya :)
2011. jan. 15. 19:34
 13/15 anonim ***** válasza:
férfias leszel tőle és ez bejön nekünk/lányoknak :) nem egy kisfiú leszel :)
2011. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Személy válogatja kinek mi jön be. Sokan szeretik, ha egy kicsit szúr, mások viszont el sem tudják viselni, valakit izgat, valakit hidegen hagy.

Lehet, hogy borosta nélkül inkább kisfiús az arcod, míg borostával férfiasabb.

Úgy viseld, ahogyan te szereted, ahogy neked tetszik, egy lány nem az arcszőrzeted miatt fog szeretni.

2011. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mutatsz képet?:D
2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!