Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék tüzesebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék tüzesebb?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Lány. A barátomnak az a baja, hogy nem vagyok elég tüzes.

1éve vagyunk együtt.

Segítsetek! :(


2011. jan. 12. 15:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

De pont ez a gond, hogy nekem a szex mellékes dolog a kapcsolatban. És nem fekszünk le gyakran. Ezen is szeretnék változtatni.

Hogy hozzam meg a kedvemet hozzá?

2011. jan. 12. 16:10
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki,hogy benne van a hiba,´neki kell téged tüzbe hoznia!
2011. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ő tüzes?Ő jó az ágyban?Vagy van vele gond, csak nem mondod?
2011. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ő próbál. Mármint..

Mostanában megint sokat nyúlkál, és ez néha már zavar. Lehet, hogy ez a baj, hogy kényszernek érzem.


Most pl. jó lenne vele lenni, de éppen összeveszéses stádiumban vagyunk. Részben emiatt is. És nem hiszem hogy ma már találkozunk.

2011. jan. 12. 16:15
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj sokat a szexre és ne így állj hozzá,hogy mellékes.Be kell beszélned magadnak,hogy a szex jó dolog és igenis akard.

Ha így állsz hozzá,hogy ez mellékes,akkor nem csoda ha nem vagy tüzes.Neki nem mellékes és egy párt 2 ember alkot,akik jó esetben figyelnek egymás vágyaira.

2011. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
mintha én írtam volna a kérdést...:) kor,nem,probléma, minden stimmel:) érdekelnének engem is a válaszok
2011. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Tehát, azt mondjátok, hogy amint lesz rá alkalmam támadjam le?
2011. jan. 12. 16:17
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Bontakozz ki!Élvezd a sexet!Azért találták ki.Főleg ami neked tetszik benne, arra vezesd rá.De adakozó is légy.Meg érezd már magad nőnek!Egy Istennőnek, aki megőrjíti a párját, annyira sexi tud lenni.Nem esne jól neked ha dícsérne, hogy teljesen megőrül tőled annyira jó veled?Így tessék nekifogni.Egy igazi nőnek ezt tudni kell.Meglátod utánna a tenyerén fog hordozni.

De ellenkező esetben csak elhagy, jogosan.

2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja , és nekünk férfiaknak nem kell hozzá túl sok.Elég egy sexi tanga, meg melltartó, és egy csábos, kaján mosoly.Már tüzelésre készek is vagyunk.Szóval ezen ne parázz...
2011. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Meg érdekes, hogy én akkor mindig megkívánom, hogy ha veszekszünk.
2011. jan. 12. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!