Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk? Lent.

Figyelt kérdés

Nem az összes, demár észre vettem, hogy tök sok srác minden csajnak udvarol...puszilgatja meg flörtöl...de az összesel

miére jó ez nekik?


2011. jan. 12. 15:20
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
100%
Az egyikkel biztos összejön valami:D
2011. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gábor_111 válasza:
ÉN ha meglátok egy non jó csajt akkor nem szoktam puszilgatni őket
2011. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a non jó csaj?
2011. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

feltételezem a kérdező kb 13 éves, és csak azt a réteget látja amikor a pláza pics@'k beletolják magukat a "partyarc" fiúk pofájába akik természetesen nem ellenkeznek...

15/F

2011. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Alekoszt akarják utánozni :D
2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző hozzá szóló nagyforma vagy :D


nemtudom én is szeretek flörtölni a lányokkal, csak én nem puszilgatom őket,de nem azért hogy "hátha" össze jövök az egyikkel,hanem jól esik:D

2011. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor ezt vagy suliba láttad vagy buliba, de ezek a srácok nem voltak még szerelmesek, ki vannak éhezve, meg menőnek tartják, nem al ányoknak verik magukat hanem a többi fiú társuknak, versengenek,

ezek mind dedósok, nem ezt a korosztályt kell nézni

2011. jan. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!