Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érthetnek a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érthetnek a pasik az alatt, h. valaki "túl sok" vagy "túl kevés" nekik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szerintem sokan jártunk hasonló cipőben már. Eddig nekem általában a tűl kevés bagyok-kategória jutott, sajnos sokat csalódtam. A mostani kapcsolatom több mint 1 éve tart, elég jó is volt de az utóbbi időben megingott mert a pasim szerint "túl sok vagyok neki" csak úgy általánosságba. Pedig se én, se a kapcsolatunkba nem történt olyan változás ami ezt kiválthatta. Szóval nem tudom, ez puszta megunást jelent a pasiknál vagy el lehet nekik hinni? De szerintetek mit takarhat eza jelző? és lehet vajon még segíteni a helyzeten h ne menjen rá a kapcsolat?
2009. jan. 30. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nem mondtak ilyet, de talán én úgy értelmezném, hogy nem adsz neki elég szabad teret.
2009. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szex vagy párkapcsolati téren???

Szerintem ha párkapcsolati téren akkor talán tulzásba viszed a gondoskodást..stb(vagy vmit)és ez neki nem tetszik.De ha meg nem gondoskodsz..stb.az is baj...szóvsl énsem tudok rajtuk eligazodni.Ha szex téren akkor általában az szokott a baj lenni hogy a pasi többször akarn a szexelni a lány viszont nem....nehéz megfeleni...szóval kellenek a tapasztalatok


-az is lehet hogy csak ez egy kifogás!!!

2009. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmi köze a szexhez. ezt tisztán kapcsolati szempontból kérdem. nem vok 1 elveszett lélek de én sem tudom kibogózni. kérdeztem persze már, meg ajánlottam beszéljük meg de hát tudjátok faszival ilyenről..elég macerás...és akkor sem biztos a siker. amúgy annyira ő sem fiatal mert 31 éves én meg 25 szóval... nem tudom... azt hittem legalább 30 felett már nyíltabbak ilyen beszélgetésekre is...:S
2009. jan. 30. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Most pl nemrég azt hallottam, h. ő ezt "nem is magától szedte" kezdte érezni hanem xy "kedves" emberek beszéltek rólam össze ilyet h én elviselhetetlne, meg túl sok vok stb. a kapcsolataimban, is emberként is. pedig ez nem úgy van.-nem hiszem most vagy annyira marha h azoknak hisz, de az biztos h rendesen elbizonytalanította a sok pletyka:((( nem tudom, azt mondta majd megbeszéljük, de nem igazán érzem rajta h akarná. jelenleg úgy látom jobban hisz a mendemondának. amit a puszta rosszindulat szült csak. nem más:(((
2009. jan. 30. 18:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sem értem ilyen szitukban vajon mi a "jobb?" :( ha valaki túl kevés nekik, ami azt jelenti h semmi nincs benn a nőben amit keresnek, vagyis közel sem annyi, vagy az én esetem h lényegében megvan (akár)minden csak épp túl sok.:( nem tudom melyik menthető. menthető-e az ilyen dolog egyáltalán?:(
2009. jan. 30. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:

nálam:

Túl sok vagy = rám telepedsz, nem tudok önmagam lenni mert azt akarod h te legyek, erőltetsz mindent, közbevágsz, leterhel a szereteted mert nem hozzám illően fejezed ki

Túl kevés vagy = alig mondasz szépeket, mindig én fogom meg a kezed, állandóan csak én hívlak, lelkileg nem vagy érett stb.

2009. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!