Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelitek vagy nem nyelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelitek vagy nem nyelitek a spermát?

Figyelt kérdés

Lányok válaszait várom, hogy orális kényeztetés után lenyelik-e párjuk ondóját, vagy nem. Azt is írjátok meg légyszíves, hogy a párotok dohányzik, ill. alkoholizál-e (esetenként), vagy sem!

Előre is köszönöm


2009. jan. 30. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem dohányzik,és csak ritkán fogyaszt alkoholt.Egyszer kiprobáltam hogy milyen ha nyelem...hát nekem nem jött be igy nem
2009. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

jo ideig szolt mielott jott vna es akkor elokaptunk 1 zsepit. 1szer megprobaltam lenyelni de nagyon nem izlett ugyh maradt a zsepi, neki ugyis jo volt, szoba se jott h kerje h lenyeljem. aztan 1 nap vhogy megkimvantam, kedvem lett lenyelni. azota altalaban lenyelem, ha epp nincs kedvem, akkor marad a zsepi.


dohanyzik es alkalmankent iszik. az izet fuggetlenul attol h mit evett stb nem szeretem de gyorsan lenyelem, utana fogat mosok vagy iszok vmit es kesz. nagyobbat elvez ha lenyelem mert igy kozben tudom szivni is.

2009. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

A párom dohányzik,napi 3-4 szálat,néha iszik...általába én is lenyelem,az izével egyálltalán nincs bajom.

De függ attol,hogy éppen mit evett

Amugy ha ananászt etetsz a pasiddal elvileg édesebb lesz;)

2009. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Mikor milyen kedvem van. De dohányzik és az íze nem túl jó.... Mondtam már neki, hogy kóstolja meg, de nem akarja :)
2009. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
nem dohányzik, nem iszik, lenyelem.
2009. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem iszik, nem dohányzik, de én nem nyelem le.nem erőlteti, régebben ez jobban zavarta, de ma már csak azt mondja, hogy neki mindegy mit csinálok vele a lényeg hogy kijön.én engedem hogy a számba mennyen el.mi is a zsepis megoldást válsztjuk,de van amikor lenyelek belőle,de nekem nem jön be. ha lenyelem egy kicsit is,az annak a jele hogy édes az ize a sok édességtől :D
2009. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem dohányzik, ritkán iszik alkoholt, nem nyelem le. Nem egyszer, már rengetegszer próbáltam életemben, de vhogy majdnem mindig visszajött, pedig meglehetősen érdeklődő és laza vagyok szex terén. Nem megy, ez van, barátom elfogadja, szeret és nem erőlteti.
2009. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Én régebben nem nyeltem le, mert nem tetszett az íze. De hozzászoktam és nekem is jobban tetszik, hogy nem köpöm ki. Én Azt vettem észre, aki dohányzik és kávézik, akkor az ő spermájának az íze rosszabb.
2009. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, akkor tényleg lehet valami összefüggés az életmód és a sperma íze között. természetesen szívesen várom még a véleményeket/válaszokat!
2009. jan. 30. 19:36
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzik, ritkán iszik, lenyelem. Szívesen megteszem, mert szeretem :) Egyébként ha nem dohányozna jobb íze lenne, de így sem vészes annyira:) van mikor olyanom van, h nem nyelném le, akkor megérti ha mégsem.
2009. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!