Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 7 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 7 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és tetszek egy 21 éves fiúnak. Ő is szimpatikus nekem. Komolyabb vagyok mint a velem egyidősek, igaz először ő is idősebbnek gondolt. Elég jól kijövünk egymással. Komoly kapcsoltra gondoltunk mindketten. Nagyon sok lenne 7 év korkülönbség?
2009. jan. 30. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
én 15vagyok,a barátom 22, de már 1 éve együtt vagyunk:)(kisebb nagyobb megszakításokkalXD) és jól működik a dolog, mert nem otthonülöktanulokalszomszinten vagyok, hanem megyek vele bulizni, van közös témánk, és a szex is működik:)
2009. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

hát igy,hogy csak 14 éves vagy szerintem sok...

Mert ö nyilván mást és többet igényelne töled mint a veled egykoruak vagy csak pár évvel idösebbek.

Bár ez egyéntöl függ,szerintem beszéld meg vele,hogy neked (lehet) lassabb tempod van mint neki...már ha neked nem lenne korai a sexuális kapcsolat,mert szerintem ilyen korban még nem kell elkezdened...

2009. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban sok. Nem nagyon tudnátok miről beszélgetni, nem lenne témátok, a szex meg még neked nagyon korai.


Tetszett az első válaszoló ezen mondata:


"1 éve együtt vagyunk:)(kisebb nagyobb megszakításokkalXD) és jól működik a dolog"


Ezt hogy értetted?

2009. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -Pimpike- ***** válasza:
Nálunk a férjem és köztem 8 év van. Amikor megismerkedtünk én 16 voltam ő meg 24, jókat beszélgettünk és buliztunk.Idén májusban lesz a 11. házassági évfordulónk és van egy 4 éves kisfiunk és tervezzük a kistesót.Szerintem még bármi lehet ebből a kapcsolatból:)
2009. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom 7 évvel idősebb nálam. Én 23 vagyok, ő 30. Évek óta jó a kapcsolatunk.
2009. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mikor összejöttem a barátommal 14 voltam ő meg 22. Fél évig fűztem h járjon velem és még mindig együtt vagyunk. Most vagyok 20 éves ő meg 28.
2009. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, igaz, még csak flörtölgetünk, és beszélgetünk, de fel szeretnék készülni, ha esetleg több lenne belőle :) Azt szeretném kérdezni, hogy a szüleidnek hogy mondtad el, hogy fogadták? :S Mert én ettől félek igazán :S
2011. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem jöttük össze, mert kiderül, hogy igazából egy tajparaszt az illető. Úgyhogy a szüleimnek sem kellett semmit mondani. :)
2011. júl. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!