Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kemény a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kemény a mellem?

Figyelt kérdés
Igen ez jó kérdés. Szóval...mensturáció előtt szokott mindig ez lenni...hogy kemény és fáj ha hozzáérek. (DE NEM ANNYIRA) és most még jóval előtte vagyok..még van kb 2 hét. és most mégis ugyanolyan érzés...nem hiszem hogy terhes lennék, mert mindig óvszerrel védekezübk, és nem lyukadt ki. Mitől van ez? 17/L
2011. jan. 10. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy, hogy nem lyukadt ki az óvszer, akkor én inkább peteérésre gondolnék. Bár én lehet ellőnék biztonság kedvéért egy tesztet reggeli pisiből, hogy kizárjam a terhességet. Peteérés is okozhat valakinél ilyen tüneteket.
2011. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem jönne jól egy baba....
2011. jan. 10. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Első én úgy tudom,hogy peteérés a menstruáció alatt van akkor tombolnak jobban a hormonok is:)

Amúgy nekem is mindig ez van de már tudom h közeledik az 5 napos ünnep:DDD és mindig van nálam ha netán kéne:))

2011. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:00as már ne is haragudj de nézd át mg egy kicsit azt a bioszkönyvet:)

[link]

2011. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti! Hát te ezt nagyon rosszul tudod és tévhitben élsz már egy ideje akkor!

Peteérés tökre nem a menses alatt van, hanem a ciklus közepén legtöbbször, tehát ha van egy 28 napos ciklus, akkor olyan 14. nap körül. Persze ez sem mindenkinél így van-van akinél előbb van akinél később egy picivel, de tuti nem menses alatt! Olvass utána egy picit!!!!! (első voltam)

2011. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen remélem ez csak a peteérés miatt van, anya szerint igen. Remélem igazatok lesz :)
2011. jan. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!