Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen undorító?

Figyelt kérdés

Az intim higéniám 0.

Minden nap rendesen megmosakszom, és mégis.. Rengeteg sárga folyás, büdös, fehér váladék...

Nőgyógyász vett kenetet, vért, vizeletmintát, és azt mondta: ez nagyon ritka, hogy ennyire egészséges legyen valaki, hogy egyeltalán nincsen semmilyen fertőzése.

????

Mi lesz ha oda kerül a sor egy fiúval? Mit csináljak?


2011. jan. 9. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj. Ha nincs fertőzésed és betegséged, akkor ne foglalkozz vele. De amúgy ha nincs semmi baj, akkor nincs szaga sem, csak megjegyzem (bár lehet, hogy amit te büdösnek érzel, az valójában tök átlagos punciszag). Használj intim betétet, és ha oda kerül a sor, akkor gyorsan pattanj fel, menj ki wc-re, vedd ki a betétet, törölgesd meg a puncid, és menj vissza.
2011. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, és olyan rossz....
2011. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a péniszemmel vagyok így sajnos. Megmosom és rá egy órára büdös a fitymám alatt... Nincs fertőzésem semmi.:S
2011. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra kerül a sor, akkor előtte gyorsan töröld át intim törlőkendővel. Amúgy én a helyedben felkeresnék egy másik dokit is. Ha büdös, az tényleg nem normális.
2011. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

Amúgy 2 dokinál is voltam :(

2011. jan. 9. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy büdös. Én is büdinek érzem a sajátom, pedig nekem sincs semmi fertőzésem, a folyásom is kevés, és színtelen.
2011. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez volt, pedig én sem voltam igénytelen. :( Adtak gyógyszert, ampullákat, krémet, diétán voltam, de semmi sem segített. Aztán az orvos kenetet vett és az eredmény az lett, hogy teljesen egészséges vagyok. Nem tudtam mit csinálni.

Aztán egyszer csak elmúlt. Nem tudom miért, vagyis egy tippem van. Szerintem, ha nincsen semmilyen "fizikai" tényező akkor lelki oka is lehet, hogy ez van. :( Én mondjuk nem tartottam igazán nőnek magam, de ez megváltozott és akkoriban múlt el.

2011. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van sajnos, de már egészen kicsi korom óta (kb, 9-10). Járkáltunk akkor is orvoshoz, meg később is. Kb. már összesen 15 orvosnál voltam az elmúlt évek során, persze egyéb problémák miatt is. Tőlem is vett mindegyik kenetet és semmi bajom. Azt mondták hormonális okból van több folyásom. (mindig is sok sárga és fehér folyásom volt) Igaz nekem nem büdös, de nagyon sok, ami már kb 9 éves korom óta fenn áll. Pcom-m van, az ugye teljes hormonháztartást feldúlhatja és arra fogták, hogy az miatt. Lehet benne igazság, de sztem nem teljesen az miatt van. Engem nagyon zavar, nem mehetek sehova tisztasági betét nélkül, mert tiszta trutyi lenne a bugyim, sőt a nadrágom is, mert átázik a mennyiségtől. Szex közben törölközőt kell alám rakni, mert tocsogunk a nedvemben szó szerint és folyik mindenfele... Pedig az eredmények szerint nincs semmi bajom, volt olyan orvos, aki még a pcos miatti dolgot is megkérdőjelezte. Próbáltam cickafarkteát, gynex cseppeket, ritkán irrigálást, de semmi... Úgy látszik így kell leélnem az életem. :(

Remélem neked sikerül valami gyógymódot találni, hogy legalább neked ne legyenek gátlásaid. :)


19L

2011. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ez szar lehet, de ha ez vigasztal valamennyire, én biztos nem szakítanék ezér barátnőmmel, ha kiderülne hogy ilyen. jaa és nem azér mer nemvolt még barátnőm és egy kiéhezett szűz 28 éves vagyok, van barátnőm és 21 vagyok, igaz szűz, de a lényeg hogy szerintem emiatt ne parázz, fontos talán hogy szóbahozd még mielőtt lekerülne a bugyi, hogy ne érje meglepetés, ne akkor kelljen magyarázkodni. ha értelmes a fiú akkor nem fogja zavarni

21/f

2011. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hali, nem lehet, hogy a fehérnemüd nem szellőzik eléggé?? használsz intim mosakodó gélt?
2011. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!