Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetek unszimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek unszimpatikus ennyire?

Figyelt kérdés
Igazából az a kérdésem, hogy szerintetek, miért lehetek unszimpatikus az új osztályomba. Idén új osztályba mentem (nem azért mert nem szerettem a másikat, költözés miatt) az a problémám, hogy a lányok az osztályba egyáltalán nem bírnak, sőt kifejezetten unszimpatikus vagyok nekik. Ez mind csak azért van, mert színészkedem és viszonylag ismert vagyok. De nem az a típus vagyok aki ezzel felvág, csak akkor hozom fel ezt a témát, ha kérdeznek, nekem ez munka és nem menő-zök vele, nem vagyok egy ilyen buz_i*s típus, modell lányokkal lógok sokszor sok közös fotóm is van velük pl. közösségi site-okon. Mindig kedves voltam mindenkivel, mégse bírnak ezt egyszerűen nem értem... Szerintetek?
2011. jan. 9. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a domináns csajnak nem vagy szimpatikus a többiek meg ugye mennek utána.. lehet hogy konkurenciát lát benned
2011. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem irigyek rád
2011. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom eldönteni,h fiú vagy-e vagy leanyka.kuláknak vagy nézve,irigyek.ezt meg kell szokni.
2011. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi, ezt nem írtam fiú vagyok
2011. jan. 9. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok,én úgy értelmeztem hogy lány vagy, szóval amit írtam akkor tárgytalan:D hát akkor igazából fogalmam sincs:/ jól nézel ki? mert ha igen, akkor végképp nem értem
2011. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igazából modellkedem is szóval feltételezem a csajok szemszögéből jól nézhetek ki, az a furcsa, hogy pl. nem osztálytárs lányoknak nagyon bejövök szinte mindenhol még az ilyen fullos egós modell csajoknak is :P...
2011. jan. 9. 00:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán éppen azért ilyenek veled,mert mindenkinek bejössz,stb...

Én is voltam már úgy,hogy csak azért utáltam 1 srácot,mert

mindenki oda volt érte,népszerű volt,gyönyörű lányok rajongták körbe,meg hasonlók.

Pedig ő mindig nagyon kedves volt velem.

Egyszerűen ki nem álhattam...Talán tudat alatt kedveltem,és azért voltam vele mindig bunkó,hogy lássa, csak azért mert jól néz ki,nem fogok hasraesni előtte.

Talán a te o.társaid is csak nem akarják,hogy elszállj magadtól,és hogy lásd,nem minden lány egyforma...;)

2011. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyan szó nincs, hogy unszimpatikus....véletlenül nem antipatikust akartál írni?
2011. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D én tudom miért. Ha hozzánk jönne egy ilyen srác, én se bírnám mivel azt gondolnám (lehet), hogy azt képzeli magáról, hogy ő a sztár....Mutasd meg nekik, hogy te nem egy üresfejű, helyes srác vagy :) Amúgy meg szerintem annak a lánynak tetszel pont aki a legjobban ellened van, én régen pont így voltam egy sráccal. :D Rájöttem, hogy tetszik, de már vége :)
2011. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!