Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a ronda fiúk akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a ronda fiúk akarnak bombanőket maguk mellé?

Figyelt kérdés
Most nem azért teszem fel a kérdést, mert én egy ronda lány vagyok és nem értem, miért nem állnak le velem, mert szép arcom van és helyes barátom. De azt nem értem, hogy miért azok akarnak bombanőt, akik nem helyesek. Pl. osztályomban vannak olyan ronda fiúk (mindenki szerint rondák), akik gúnyolják a többi csajt és olyanokról álmodoznak, akiket nem kaphatnak meg, de ők azt hiszik. Ez miért van? Ennyire nincs önbecslésük? Most nem arról van szó, hogy egy kevésbé helyes fiúval összejön egy szép lány, hanem hogy az a kevésbé helyes fiú lenézi azokat a lányokat, akik a "szintjén" vannak és nem látja meg a hibáit.
2011. jan. 8. 23:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1. Én ronda vagyok, nem érdekelnek a szép lányok, a rondákat meg én nem érdeklem

2. A ronda lányok ugyanúgy "jó pasit" szeretnének maguknak, akkor mi mért ne?

2011. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ezen már én is sokat gondolkodtam miért van.Az emberek többsége sokkal boldogabb lehetne ha elfogadná azt a szintet amibe ő beleillik ilyen téren.

Mármint egy csúnya ember ne mindig a "legjobbak" után fusson mert igy sose lesz sikerélménye és boldog kapcsolata.

Engem úgy szintén általába szép lánynak tartanak,nem vagyok "csúcskategória"-vagyis sose tartoztam a suli legszebb csajai közé.Persze ahogy középsuliba kerültem egyből én is első látásra beleestem a suli leghelyesebb,legmenőbb,leggazdagabb,legklasszabb pasijába.

De aztán gyorsan megráztam magam,hogy én ehhez kevés vagyok.Megnéztem kik azok akikkel ő kikezd(magas,nagyon vékony,nagymellü,gyönyörü,hosszú mühajú,menő plázalányok)- akik megütik a szintjét egyből rájöttem,hogy én nem és lemondtam róla.

Örülök,hogy igy tettem.Viszont volt rengeteg olyan csaj,akik nagyon csúnyák voltak,rossz tanulók,idegesitőek és mégis egész középsuli alatt erről a srácról álmodoztak és reménykedtek,hogy majd összejönnek . :S

Akkor nekem is volt pl. egy 150kg-os srác,iszonyatosan nézett ki,egész nap otthon evett,nem tanult,dolgozott,meg engem füzött,hogy jöjjek össze vele,szerelmes verseket irt,miközbe nekem nagyon helyes barátom volt és szerelmes voltam.

Meg még ezer ilyen példát tudnék én is mondani.Az a baj ha az ilyenek nem teszik helyre magukat fejbe,sose fognak boldogok lenni,mert mindig olyan álmokat kergetnek amelyek sose fognak tudni elérni.

2011. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Basszus, milyen kérdések vannak itt.

Informatikai cuccos infoért jöttem fel ide, de ezen megakadt a szemem.


Szerintem külön kell bontani két dolgot.


Attól függetlenül, hogy ki hogy néz ki, milyen csaj, pasi, ha nincs vele semmi ilyen szándékunk nem kell bunkózni, nem kell lekezelőnek lenni vele, nem kell úgy leminősíteni, hogy visszajusson a fülébe, meg azért különben sem széles körben. (véleményt mondani persze lehet)


Ha nőként néznek arra a lányra akkor pedig:

Hogy minden (vagyis nagyon nagy többségnek) férfinak a szép lányok jönnek be az szerintem érthető. De az is, hogy egy szép és csinos lánynak is joga van, hogy elvárjon egy szintet és eldöntse, hogy kivel akar járni. Ez oda-vissza működik.

Nagyon sablonosan: jó csaj-jó pasi, ronda csaj-ronda pasi. De ez így nagyon leegyszerűsített, meg fokozatok vannak, gondolom értitek.


Az, hogy egy ronda arcú, testű pasinak bejön egy szép és csinos lány teljesen természetes.

Az, hogy bepróbálkozik nála, végül is azt mondom, hogy joga van hozzá.

De ha nem jön össze (és úgysem fog), akkor ne csodálkozzon és főleg ne kezdjen el gyűlölködni, irigykedni, ne haragudjon a lányra meg az olyan férfiakra akik megkaphatják.

Azért nem értem az ilyen "férfiakat", mert kvázi már azt mondják, hogy annak a lánynak nincs joga eldönteni, hogy akar-e egy férfival járni vagy nem, hanem ők azt hiszik, hogy ez csak az egyik félen múlik, azaz saját magán.


Nekem nem volt gondom szép cicusokkal összejönni, de hál' Istennek jóképűnek mondanak és évek óta keményen gyúrtam magam. (22 éves vagyok.)

A szép cicus persze nem jelent buta libát. Azokat sem bírom. Az intelligencia és a belső értékek is nagyon fontosak számomra. Meg ribanc se legyen!


Egyébként előfordult már olyan, hogy egy ilyen előnytelen külsejű fiú eléggé rászállt egy lányra, aki szép is volt, csinos is, bár nem top modell kategória.

Végül már elég határozottan kellett leszedni róla (verekedés nem volt), aztán visszahallottam, hogy a csajt lehordta minden k****-nak (pedig egyáltalán nem volt az), engem és egy-két ismerősömet pedig minden bunkónak, stb...

Nem dicsekvésből mondom, de jobb eredményekkel nyomom az egyetemet, igaz, lehetne jobbal is. :)


Pesten elég sok hasonló történetet lehet hallani, gondolom máshol is. Mondjuk amúgy egy kisebb dunántúli városban élek, ott nem igazán vagy csak nem tudok róla.


Mondjuk azért ezektől függetlenül szerintem az nagy bunkóság ha valaki szívatja azokat akik a külsejük miatt rosszabb szituban vannak.

Ha valaki velem nem bunkóózik, akkor én sem szoktam vele.

De ez kulturáltság kérdése.


Nem vagyok egy nagy fórumozó, de érdekes ez a gyakorikérdések.hu.

2011. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintme az oké, hogy a szép tetszik nekik, de megjegyzéseket tenni bunkóság.
2016. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!