Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a ronda fiúk akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a ronda fiúk akarnak bombanőket maguk mellé?

Figyelt kérdés
Most nem azért teszem fel a kérdést, mert én egy ronda lány vagyok és nem értem, miért nem állnak le velem, mert szép arcom van és helyes barátom. De azt nem értem, hogy miért azok akarnak bombanőt, akik nem helyesek. Pl. osztályomban vannak olyan ronda fiúk (mindenki szerint rondák), akik gúnyolják a többi csajt és olyanokról álmodoznak, akiket nem kaphatnak meg, de ők azt hiszik. Ez miért van? Ennyire nincs önbecslésük? Most nem arról van szó, hogy egy kevésbé helyes fiúval összejön egy szép lány, hanem hogy az a kevésbé helyes fiú lenézi azokat a lányokat, akik a "szintjén" vannak és nem látja meg a hibáit.
2011. jan. 8. 23:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, miért álmodoznak, én sosem tettem, meg engem amúgy is csak ez a kérdés foglalkoztat a mai este folyamán:)
2011. jan. 8. 23:26
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy összeégett arcú és kezű fiú ismerősöm, ő is bombanőt akar képzeld és mindenkit lefikáz hogy milyen patkányfejű ez a csaj stb. Egyébként ő szórakozott és rosszult sült el és ezért égett meg. És olyan magabiztos hogy nem hiszed el, mindenkin minden apró rész szúrja a szemét. A másik meg a telekszomszédom rusnya mint a bűn akkora hasa van mint egy hordó de neki csak szép nőkell, vásárol is magának bőven. Ez egy ilyen férfidolog, szép nő, mini mobiltelefon és benga nagy autó.
2011. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
attol mert ők "nem olyan szépek" attol még van ízlésük(már amilyen).azért, mert ők csúnyák valamilyen szinten nem kell beérniük bárkivel.valaki olyan embert lát szépnek, aki más szerint ronda.ez relatív.
2011. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nem tudom miért csodálkozol úgy ezen, a jó csajok is csak a náluknál mégjobb csávókkal állnak szóba, mig az atlagos és átlag felettieket le se szarják...
2011. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
pont azért amiért a mondjuk úgy akkor hogy rondább lányok is jóképű pasit akarnak maguknak
2011. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez a mondat mit jelent?


Most nem azért teszem fel a kérdést, mert én egy ronda lány vagyok és nem értem, miért nem állnak le velem, mert szép arcom van és helyes barátom.

2011. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mert akkor jöttek volna olyan válaszok, hogy "na mi van, nem állnak le veled a srácok, ezért raksz fel kérdést?" Ezért írtam oda, hogy van barátom, ez nem ilyen elkeseredettségi kérdés:)
2011. jan. 9. 01:11
 18/24 anonim ***** válasza:
41%
Mi ronda fiúk tök mindegy, milyen nőket akarunk, mert a ronda lányoknak se kellünk. Egyébként ha a nőknek nemcsak a külső számítana, lehetne esélyünk a bombanőknél is.
2011. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Még mindig unalmas vagy utolsó....
2011. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet, de attól még ez így van.
2011. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!