Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a ronda fiúk akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a ronda fiúk akarnak bombanőket maguk mellé?

Figyelt kérdés
Most nem azért teszem fel a kérdést, mert én egy ronda lány vagyok és nem értem, miért nem állnak le velem, mert szép arcom van és helyes barátom. De azt nem értem, hogy miért azok akarnak bombanőt, akik nem helyesek. Pl. osztályomban vannak olyan ronda fiúk (mindenki szerint rondák), akik gúnyolják a többi csajt és olyanokról álmodoznak, akiket nem kaphatnak meg, de ők azt hiszik. Ez miért van? Ennyire nincs önbecslésük? Most nem arról van szó, hogy egy kevésbé helyes fiúval összejön egy szép lány, hanem hogy az a kevésbé helyes fiú lenézi azokat a lányokat, akik a "szintjén" vannak és nem látja meg a hibáit.
2011. jan. 8. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Tudod nálunk ez az "álmodozás" segélykiáltás féle, egyfajta remény, hogy talán...
2011. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
ez téged mért érdekel? :) ha te szép vagy és van barátod :) amúgy meg minden pasi jó nőről álmodik :)
2011. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mar en is agyaltam.Nekem is van borzalmasan ronda ismerosom aki egy atlag,kedves csajnak eselyt sem ad.A cimlaplanyokat lesi.
2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Próbál a legjobbra törekedni
2011. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert nem értem. Nem volt velük ilyen személyes dolgom, csak a környezetemben voltak hasonló dolgok és olyan szomorú, hogy ilyenek ezek a mai férfiak:)
2011. jan. 8. 23:21
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha a csúnya lányoknak sem kell, tulajdonképpen mindegy, milyenről álmodozik. Sőt, kevésbé megalázó, ha egy címlaplány utasítja vissza...
2011. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
És a lányok amúgy szerinted mért álmodoznak olyan fiúkról hogy zac efron meg ilyen justin bieber amikor esélytelen :D
2011. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem.
2011. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép.

Az, hogy valaki lenéz másokat az az ő baja.

2011. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

justin bieber undorító kisfiú :D szerintem csak 14 alatt álmodoznak róla :DD

hogy ne legyek off: a tesztoszteron teszi, a pasik már csak ilyenek... :D

2011. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!