Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkora nagy hátrány lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkora nagy hátrány lenne? Fiúk, légyszives írjatok.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én kosarazom, és pl. tesin olyan furán néznek rám a fiúk amikor simán bemegy a 3pontos... mintha ez olyan természetellenes lenne! Fiúk, ez benneteket nagyon zavar, ha egy lány ügyesebb a fiúknál?

16/L


2011. jan. 7. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt én odamennék hozzád és megkérnélek, hogy taníts meg kosarazni! :P az ilyen eleve 1 hatalmas lehetőség... amúgy szerintem jó ha 1 lány nem balfas.zkodik :P 14/f
2011. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet nekik a törékenyebb lányok jönnek be, nem a "shaquille o'neal" típusú lányok, viszont lehet van aki erre bukik , egyet se félj, lesz aki szeretni fogja h ügyesebb vagy mint ő ;)
2011. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"egyet se félj, lesz aki szeretni fogja h ügyesebb vagy mint ő"


MUHAHA

2011. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ügyesség szempontjából pont az ellentetted vagyok:D mindent összetörök, leejtek, elesek benne, amit csak el tudsz képzelni. kosárlabda meg legfeljebb orrba talál:D mégis találok pasit. a hozzád hasonló sportoló barátnőmnek szintén nincs baja a pasizással... szerintem nem a 3 pontos miatt fogsz meg, vagy taszítasz egy fiút:)
2011. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! tényleg nem a 3pontosaimmal hódítom meg a pasikat, de ezt tudni szerettem volna hogy miért van.:)
2011. jan. 7. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire :) Volt egy barátnőm, aki hihetetlenül okos volt. Nem tudtam semmi témát felvetni, amit nem vágott volna, bármit próbáltam mesélni, kapásból megmagyarázta... Olyan kisebbségi komplexusaim voltak, hogy csak na :)


Az, hogy ügyesebb, az nem gond, szerintem csak irigykednek. De ha már pöffeszkedik, hogy mennyivel jobb, az gáz (mind fiúnál, mind lánynál, ez nemfüggetlen...)

2011. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar:)

Akik leszólnak azok csak irigyek, egy nő sok mindenben lehet ugyan olyan vagy jobb mint egy férfi!

Engem pl. nem zavar ha egy lány jobb nálam.

20f

2011. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitívum, legalábbis az én szememben.
2011. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

egyébként ezzel egyáltalán nem menőzök, hát istenem tesióra van na, muszáj csinálni valamit, én pedig szeretem ezt.

2011. jan. 7. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
ha szereted egyértelműen csináld! és egyáltalán nem zavarna pl engem , ha tetszenél én is tuti odamennék egy ilyen "uu megtanítasz erre a dobásra?" című versel :D
2011. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!