Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés
a mosolygást leszámítva milyen jeleket küld?testbeszéd, viselkedés szemkontaktus, ilyenek.
2011. jan. 7. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőle, az a biztos! Hány évesek vagytok? Jelekre ne alapozz, mert lehet, hogy csak te látod annak... A mosolyt sem veheted biztosra, szemezést sem, semmit :P Jól összezavartalak mi? :D
2011. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy régi kollégám mondta mindig : - Kisfiam, akkor biztos, ha már ékeled.:D 33F
2011. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.de vonatkoztassunk el ettől a konkrét esettől, általánosságban válaszoljatok kérlek!lányok ti milyen jeleket küldtök?hogy mutatjátok ki a fiúknak hogy nem bánnátok ha közelebb kerülnétek egymáshoz?
2011. jan. 7. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:

a közeledbe van...

rengeteget néz....

észre akarja magát vetetni veled...

úgy viselkedik hogy foglalkozz vele

2011. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ha beszélgetni akar veled oda megy hozzád az már jel és ha egy komolyabb beszélgetés lesz belőlle használd ki az alkalmat h elhívd kólázni vagy valahova... ha elmegy akkor tuti h bejösz neki ;)
2011. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem borzasztóan tetszik egy srác, és soha se közeledtem, sose kezdtem vele én a beszélgetést (nem mertem :D) , csak szemeztem vele (nem is mosolyogtam) Aztán ő elkezdett közeledni, és én azt elfogadtam, én különösebb jeleket nem adok, de a barátnőim elintézik, hogy sejtse a dolgot...:D bár azokból amiket csinálnak nem jöhet le neki, hogy nekem tetszik. Én maradok annál, hogy szemezés--> félénk lányoknál. A merészebbeknél, pedig: az hogy ha ott a srác feltűnősködnek... de mindenkinél teljesen más én pl. sose kezdeményeztem volna, még jó, hogy ő igen :) ja meg még valami, ha közel vagytok egymáshoz és belenézel a szemébe látszik, hogy mi a helyzet :)
2011. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
....ja és még valami, amikor egy társaságba voltunk, én külön mentem tőle, nem tudom miért :D asszem megijedtem :D
2011. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha félénk lány akkor tuti csak mosolyogni és nézni fog :) ha bátrabb akkor biztos odamegy, elkezd beszélgetni, "véletlenül" a sarkadra lép, leejt/elhagy előtted valamit :D Próbál a közeledben lenni.
2011. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát mondjuk néha előfordul, hogy épp előttem kezd el kipakolni a taskájából, elég szépen lehajol olyankor:D de szerintem nem szándékosan pont miattam csinálja, van úgy ha nem vagyok ott is úgy cuccol elő.
2011. jan. 9. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:
:D :) Szerintem beszélj vele, hidd el az a legjobb. Ha ez a srác nem kezdett volna el velem ismerkedni, még mindig egymás mögött mennénk...(egy úton járunk haza meg suliba) A srác dolga kezdeményezni, és ne félj :) utalgass a dologra ha az jobban tetszik, és várd a fejleményeket... Kérdezd meg, hogy hazakísérheted-e, megadja-e az msn címét stb. Szurkolok :D
2011. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!