Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves lánynak kicsi a melle ha 70/A-s melltartót hord? :/

Figyelt kérdés

Mint írtam 15 éves vagyok, 164-5 cm és 46 kg. Ezekkel a "méretekkel" mondhatom, hogy kicsi a mellem?


köszi a válaszokat. (:


2011. jan. 7. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel a súlyod is kicsi, nyilván arányos az a kosár a karcsúságodhoz.
2011. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj én veled egy idős vagyok és pont ekkora a mellméretem, de nézd a pozitív oldalát szépen mutat egy fürdőruhában és míg másoknak a térdéig fog érni neked nem.
2011. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves leszek mindjárt, és 75B... A Te korodban még semmi mellem nem volt. A méreteidhez teljesen arányosak, és jól mondja az előző- örülj neki, hogy Neked sosem fog lógni. :) Hidd el, ha egy fiú megszeret, akkor így lesz neki szép :) Nekem a barátom pl. imádja a melleimet, mindig kérdezgetem tőle, hogy mit lehet szeretni ilyen kicsi ciciken, és mindig az a válasza, hogy azt, hogy szép formásak, és hogy tudja, hogy 20 év múlva is ilyenek lesznek, nem pedig a köldökömig érők :D 20/L
2011. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D köszönöm a válaszokat. (:
2011. jan. 7. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó! Nekem tetszik a kicsi cici.
2011. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 14 vagyok és 75/B-s melltartót hordok...

Szerintem am nem számít h mekkora csak szép legyen :)

2011. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor inkább örüljek, hogy kicsi?! :D
2011. jan. 9. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
ezzel csak a kis mellű nők vigasztalják magukat, hogy nem fog lógni.. nekem is kicsi van, és inkább vállalnám, hogy majd később megereszkedik, ha most kapnék 2-3 számmal nagyobbat, ( akkor se lenne nagy, de legalább nem ennyire nulla)...jah és ráadásul már most se az igazi, melltartó nélkül nem az hogy lóg, de tök lapos..ennek aztán tényleg sok szerethető oldala van...(y)
2011. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!