Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez kizáró ok nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez kizáró ok nálatok?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok 61 kiló 178-9 magas

szerintem ezért nem kellek senkinek, bár azt mondják arcra nem vagyok ronda, de akármit csinálok semmit nem tudok hízni napi 5x eszem sportolok... vélemények?


2011. jan. 6. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Képet.
2011. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a "nem vagyok ronda" nem tudom mit takar pontosan, de ha azt le lehetne cserélni "szép vagyok"-ra akkor azt mondanám egyél inkább csak napi 3szor, legyél modell, és akkor lehet hogy nekem kellenél. ;D
2011. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy akkor nem. 19L
2011. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok. De asszem te már kérdezted ezt. A pasim pont ilyen kondíciókkal rendelkezik mint te. És lám van barátnője. Sőt két felesége is volt már, pedig még csak 35. Szóval látod, nem a kilóddal meg a magasságoddal van baj. Ne a külsőddel törődj, hanem a belsőddel, ott lehet a gond. Eleve, ha már ezt a kérdést felteszed, akkor az önbizalmad valahol a nulla körül lehet. Olvasgass ebben a témában, hogyan növelheted az önbizalmad.
2011. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha hizni akarsz akkor minek sportolsz cseszdmeg? az a forditottjara jo...


faljal sok chipset meg sort, meg hamburgert. es mindenkepp este 9 korul jol vacsorazz be vmi zsirosat.

2011. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátom (24 éves) 181 cm és 60 kg, nekem nagyon tetszik :)


Szóval nem kizáró ok!


(Egyébként eszik sok chipset, este 10-11 körül vacsorázik nem is keveset, úgyhogy az nem jön be.)

2011. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, mit sportolsz?
2011. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy 5x eszel naponta, de nem mindegy hogy mennyit, meg főleg, hogy mit!
2011. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!