Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a legolcsóbb virágfutár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legolcsóbb virágfutárok Budapesten?

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy online tudjak fizetni. Csak egy jelképes rózsacsokorról lenne szó egy lánynak.
2011. jan. 4. 21:58
 1/2 anonim válasza:

Én anno a barátnőmnek küldtem a mestervirággal.Spanyolországban lakom.Ő akkor Budapesten volt.Előtte egy nappal elküldtek egy konfirmálós mailt, hogy minden oké.a küldés napján elküldték a csokor képét, hogy lássam milyen lett.De előtte is küldtek egy csomó mintát, hogy válasszam ki a stílust meg ilyenek, hogy mire van szükségem.


Ezután az egészre fizettem asszem 13 eu-t.Ebbe benne volt egy 10 szálas rózsacsokor, és a zöldség mellé.egy kártya a nevére szólóan, és a futár djjja.Én dobtam egy 20 ast mert a jattot is beleszámolva ennyire jöttem ki.

Nekem ez volt a legolcsóbb és legkorrektebb.Neten rendeztem mindent,banki átutalással, de máshogy is meg tudod oldani.Szerintem egyszerűbb is.netes számlahozzáférés kellett, és utaltam a számlájukra.ennyi.Ez tuti jó, korrekt, pontos(megkérdezték mikorra menjenek, (reggel 8 tól este 10 ig!!!!).Nekem ennél nem kellett több

2011. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ja a jelképes rózsacsokor az nem jelképes szerintem.Ha anyukádnak küldöd, akkor sem jelképes.Valamit kifejezel vele.

Csak gondoltam szólok, nehogy már magadnak hazudj.... :):):)hehe

2011. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!