Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lök el néha ha puszilgatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lök el néha ha puszilgatom?

Figyelt kérdés

mármint nem lök el csak úgy elutasít vagy nem is csak

elkezdem puszilgatni az arcát ő meg h ne mert akkor beindul:/ de én szeretem puszilgatni és nem azért csinálom mert mindig azt akarom tőle csak olyan jó:D


2011. jan. 3. 19:56
 1/8 anonim válasza:
Na látod énis ugyanebbe a helyzetbe kerültem, én olyankor tartok egy kis szünetet aztán puszilom tovább, hát nehogymár mindig az legyen amit ő akar, ez amúgy is kényeztetésnek minősül.;)
2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Basszus én a puszilgatást soha nem utasítanám vissza a barátnőmtől, csak ha haragszom rá vagy tiszta ideg vagyok, bár az utobbinál sem nagyon.
2011. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát ellökni engem sem szokott, sak mondja hogy ne csináld mert felizgulok, vagy ilyesmi. xD
2011. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nah igen ez az:D mert nem lök el csak mondja h most ne mert beindul..de tényleg nem azért csinálom csaj olyan édi:Đ
2011. jan. 3. 20:19
 5/8 A kérdező kommentje:
csak * bocsi
2011. jan. 3. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen büdös a szád, és ez a kifogása!
2011. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem a nyakánál indul be. De tényleg cuki olyankor, néha jó egy kicsit nyúzni azzal hogy puszi aztán semmi. ;)
2011. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:15 , jaja :D
2011. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!