Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel téli szünetben találkoztam tök jól elbeszélgettünk meg minden rá tértünk arra hogy nekem még nem volt barátom meg semmi mire mondta hogy tetszem neki ezt többször is elmondta meg ölelgetett stb.

Aztán egy hétig nem találkoztunk ugyan is engem nem engedtek, csak msn-en beszélgettünk ott is normális volt de amikor elkezdődött a suli hétfőn az osztályban úgy tett mintha ott sem lennék teljesen levegőnek nézett amikor oda mentem hozzá alig szólt hozzám meg úgy volt hogy tanitás után bent maradok másfél órt és majd sétálunk a városban amikor oda mentem meg kérdezni hogy akkor jön-e? azt mondta hogy mennie kell haza és ott hagyott...állhattam másfél órát a hidegben egyedül a buszmegállóban...Most akkor mi baja lehet velem? kérlek segitsetek mert esküszöm nem értem mi üthetett belé...

Kicsit hosszú lett bocsánat...14/L


2011. jan. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne foglalkozz ezzel a kis gyerekkel.
2011. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még kis pisis hülye, majd kinövi.
2011. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen k*csögök nem érdemlik meg, hogy barátnőjük legyen.
2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen nem gondoltam volna hogy ilyen rendes válaszokat kapok nagyon szépen köszönöm!Csak hogy ő 16 éves és már jóval előrébb van mint én...de ha ti mondjátok akkor nem foglalkozok vele...
2011. jan. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!