Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem bírom mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és van egy nagyon jó fiú barátom.Én már egy ideje nagyon szerelmes vagyok belé.

Holnap nem együtt fogunk szilveszterezni hanem elmegy valami spanjához a szomszéd városba.

Azt akartam hogy velünk legyen, de mondta hogy már meg ígérte ahova megy.Aztán ez annyira rosszul esett hogy sírtam,nem mondtam miért sírok.Megvigasztalt.Aztán az egész délutánt átsírtam mert a szívem megszakad.Ezt vártam már régóta, és nem együtt fogunk ünnepelni.Bele se bírok gondolni..már kedvem sincsen menni sehova, ha ő nem lesz ott..Nincs valakinek valamilyen tippe ötlete tanácsa hogy mit tudnék csinálni hogy mégis velünk legyen, és ne azon a helyen, vagy hogy éljen túl egyáltalán ezt a szilvesztert?Nem akarok depizni..pedig az lesz ha ő nem lesz ott..Köszönöm előre is a normális válaszokat.


2010. dec. 30. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad! Ember, kűzdve kűzdj és bízva bízzál!
2010. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem szabad függni a másiktól. Pláne, ha nem a pasid...

Ha nem akar veletek lenni, akkor minek kéne magadhozláncolni? Úgy szerinted jobban érezné magát?

Légy boldog, szórakozz és ne gondolj rá! B.U.É.K

2010. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát mondjuk áthívhatnád azt a haverját is vagy ha te is ismered akk meny el vele vagy valami hasonló
2010. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szereted és azt akarod, hogy veled legyen. Biztos téged választ majd. Hajrá!
2010. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni és szórakozz, igyál pezsgőt, bulizz, táncolj. Minden bánatra gyógyír :)
2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen társfüggő ha nem megy veled csipd ki magad és szedj fel valakit egy buliban, szerinted ő mért akkar nélküled menni.... Nőlj fel és ilyenkor ne depiz hanem küld el az édes... és érezd jól magad.
2010. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget.Boldog Új Évet mindenkinek
2010. dec. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!