Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Náluk alszom, mit csinálhatnánk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náluk alszom, mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy jövő héten először alszom a barátoméknál. 17 éves vagyok, ő 20, én még szűz vagyok. Lekefüdni nem akarok még vele, de nem is az az erőszakos fajta aki leteperne :)

Mi egyebet lehetne még csinálni? Nagyon szeretem és szeretek vele lenni, de kicsit félek is, hogy unatkozni fogunk. Fogunk dvd-t nézni, rendelünk kaját, egyéb ötlet?

Légyszi komoly válaszokat ha lehet, köszönöm!


2010. dec. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl mielőtt elalszotok és az ágyban fekszetek beszélgessetek. De ne mássz rá mert még megerőszakol és nem bír magával. Amúgy meg a dvd-sen és a kaján kívül mit akarsz még? Sztem ez elég is egy estére :)
2010. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak félek valamit elszúrok :(
2010. dec. 30. 21:36
 3/10 Hol? ***** válasza:
80%
Csinálhatnátok szilvás buktát, mert azt szeretem !
2010. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

pl társasozatok,puzzlezatok,multi (cod4 egyéb):D

játszatok felesz vagy merszet.

2011. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdni nem akarsz vele még, szóba jöhet a petting esetleg. Bár gondolom az is kissé félős számodra, azért utána olvasni megéri...


Amúgy, játszhattok, beszélgethettek, feltétlen mond el neki, hogy te még várni akarsz

2011. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
petting..
2011. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aludjatok :)
2011. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kaját rendelni, beszélgetni, filmet nézni, csókolódzni és szeretgetni egymást (film közben), együtt fürdeni, utána petting és összeölelkezve elaludni. 98%-os nap.


23F (Bp. Buda) barátnőn nekem is fiatalabb ő még csak 16.

2011. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És nagyon gáz, hogy nála alszom és mégsem fekszünk le?
2011. jan. 2. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
nem gáz...
2011. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!