Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány évesen kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesen kezdenek szőrösödni? Lányok mellei hány éves korukban kezd fejlődének indulni?

Figyelt kérdés
Lány amikor fiúval együtt van miért nem élvezi az együttlétet?
2010. dec. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
"Lány amikor fiúval együtt van miért nem élvezi az együttlétet?" - Ezt a hülyeséget honnan veszed?
2010. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 évesen szőrös voltam, de nagyon enyhén... akkor kezdtem borotválkozni, most 20 vagyok és azóta sem erősödött meg a szőröm, a puncimon is még mindig szőke puha szőr van (bár csak egy vékony csík)

A cicim is 10 évesen kezdett nőni, de hát nagyon pici volt, 12 éves koromra már tenyérnyi lett (nem voltam hájas, szóval nem zsírcicim volt... :D)

12 évesen jött meg az első menstruációm, kissé hamarabb értem, mint a többiek.


Azt, hogy a lányok miért nem élvezik az együttlétet, azt nem tudom, mert én élvezem a párommal...

2010. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy lány ezzel keresett meg
2010. dec. 30. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Már sokszor leírtam, hogy én ismertem olyan lányt, akinek már 8 évesen szőrös volt a puncija. Mikor megismertem 6 éves volt és akkor már elég nagy volt a melle. Bár ritka az ilyen, de van.
2010. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!