Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rámír egy lány az jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rámír egy lány az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
nem olyan rég ismerem, és mostanában rámszokott írni msnen, semmi kimondott okból, hanem "csak úgy" beszélgetni.
2010. dec. 30. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, az jelent szerintem:)


18/F

2010. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg ez még önmagában nem jelent semmit, az is lehet h csak barátkozni akar.
2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelent, de nem feltétlenül azt, hogy akar tőled valami komolyabbat. Lehet, hogy csak simán szimpatikus vagy neki, barátkozni akar. Ne képzelj bele túl sokat, így megkímélheted magad egy csalódástól. Ha meg még is többre-jobbra fordul a dolog, akkor az még kellemesebb :)
2010. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gyakran ir rad, akkor magambol kiindulva igen. Ha ir egyszer majd hetekig-honapokig nem, akor szerintem ne bizd el magad.
2010. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rám is rámszoktak írni csajok...úgy napjában 6x...nem is egy...és mind ezt kérdezi: MEGTUDOD ADNI A LECKÉT??
2010. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha csak azért ír rád h beszélgessetek akkor az már egy jó jel
2010. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 31. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
basszus én gyakran szoktam írni pasiknak, de csak mert jó vele beszélgetni vagy ilyesmi... most már értem miért nyomul a egész annyira.:O (mert azthiszik h többet akarok^^) OMG. köszi a kérdést.:)
2010. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!