Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki a volt pasimmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy béküljek ki a volt pasimmal?

Figyelt kérdés

Még idén nyáron kesztünk el járni.De a nyár vége felé össze vesztünk!Hogy béküljek ki vele,alig találkozunk mer nem egy suliba járunk meg alig jön ki a haverokhoz.

Segitség egy bánatos 12 éves lány!!!


2010. dec. 30. 17:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Figyelj..., nem piszkálásnak, de mond, hogy jön ez a szépség és divat kategóriába? Próbálj meg helyesen írni, mert én tényleg nem kötözködni akarok, de ez szörnyű pedig én is csak 13 éves vagyok! Mért vesztetek össze?
2010. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Attól függ min vesztetek össze. Mert, ha valamelyikőtök egy másik lánnyal/fiúval csókolózott akkor felejtsétek el egymást. De, ha apró dolog akkor kérj tőle bocsánatot és csókold meg vagy lepd meg valamivel. És győződj meg róla nem használt-e ki. De, ez tényleg attól függ min vesztetek össze...
2010. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát kérdeztem hogy mi abaja oszt ö meg "hagyá má kamaszodom"ennyi!
2010. dec. 30. 17:50
 4/14 anonim válasza:
Meg gondolom megvan a telefonszáma. Hívd fel és kérd meg, hogy találkozzatok vagy beszélj vele telefonon. Meg e-mail, msn, myvip, iwiw...
2010. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ez nem hangzott úgy, mint egy összeveszés. De mondjuk érdemes lenne elgondolkodni rajta, hogy szeret-e a fiú, ha nyár vége óta nem hívott fel
2010. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kitöröltem a számát és sz*r a gépe.
2010. dec. 30. 17:53
 7/14 A kérdező kommentje:
De már csomószor találkoztunk csak mindig ott voltak egy csomóan.
2010. dec. 30. 17:55
 8/14 anonim válasza:
Akkor próbáld meg elhívni, hogy beszélni akarsz vele. De ő még szeret? Amúgy nagyon sajnállak, mert nekem is van egy barátnőm aki 12 éves (én is) és szakítottak egy fiúval. Nagyon rossz, de könnyebb, ha van egy barát aki melletted áll. Kérd meg a legjobb barátnőd, hogy segítsen. ;)
2010. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokat segitett ebben.Éppen ezaz hogy mostanábn nem is látom!
2010. dec. 30. 18:03
 10/14 anonim válasza:
Menny el egyszer tanítás után a sulijához és próbálj meg beszélni vele. És biztos, hogy szeret???
2010. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!