Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért választ csúnyább lányt az előző barátnőjénél?

Figyelt kérdés
Nem egyszer megfigyeltem már, hogy egy férfi akinek szinte mindenben tökéletes, legalábbis igen jó adottságokkal rendelkező barátnője van, szakítás után -feltéve, hogy rögtön keres magának új nőt- az előző lánynál jóval "rosszabb" barátnőt talál. És sokszor az ilyen kapcsolatoknak nem a nő hibájából lesz vége. A legbosszantóbb pedig az az egészben, hogy a nő még a szíve legmélyén várja vissza a férfit, aki azonban olyan idióta(elnézést a kifejezésért, akinek nem inge ne vegye magára), hogy nem vesz észre ebből az egészből semmit. Na ez teszi tönkre a stramm csajokat, hogy egy idiótára várnak! Nem röhej ez az egész?
2010. dec. 29. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Talán mert szerelmes?

Nem mindenki olyan felszínes p*csfej mint te vagy.

2010. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy mi a szép és mégis te honnan tudod, hogy mi történik és miért az emberekkel?
2010. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem röhej ez az egész!
2010. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Mivaaaaaaan????

Talán mert az tetszik neki. Vagy jobb az ágyban. Vagy telivan a töke az előző szép, de buta barátnőjéből? Gondolkodj el rajta.

2010. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert te szép vagy? fogadni merek, hogy azzal a lánnyal többet ér, mégha nem is lesznek olyan sokáig.
2010. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sztem a kérdező most azt várta h bólogassunk mint a kutya a kocsi hátulján XD
2010. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában a pasik tanulnak a hibájukból és szebb, jobb barátnőt választanak az előzőnél. Viszont az exbarátnők szeretik magukat ilyesmivel vigasztalni, amit írtál. Ennyi jár is nekik, ha már a pasiról lecsúsztak. :)
2010. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mekkora oltasok:D forditva sulnek el a dolgok baba...


randa ribanc !!!!

2010. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy nem értitek mire gondolok.

csak próbáljátok meg az exbarátnő helyébe képzelni a húgotokat, vagy a legkedvesebb női barátotok. A másik lány helyébe pedig azt a lányt akit, szívből lenéztetek, mert egy olcsó **** és mindenkivel összeáll aki meghívja egy kólára. Most tudom azt hiszitek túlzok, vagy hogy magamról beszélek. Nem így van. Ez látható, és nem relatív különbség. Remélem így érthető, amit mondani szeretnék.

2010. dec. 29. 23:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nő létemre ugyanezt csináltam úgymond. Exem álompasi volt (még mindig eszembe jut, annyira....). Igazából csak külsőre. Ocsmány volt az egész szakítás, meg azt megelőzően pár egyéb párkapcsolati dolog is, bekellett ezt fejezni, de az az igazság hogy a mai napig fáj ez nekem (7 éves volt a kapcs). Mostani párom szöges ellentéte az exnek, imádnivalóan kedves, minden , amit egy nő csak kívánhat férfitől azt én megkapom tőle. Kivéve egyet, a külső, az messze alulmarad az extől. De valahogy így jobban érzem magam. Valahol összekapcsoltam az ex után én a vadítóan szexi külsőt az öncélú, magánakvaló, felelőtlen, másokat képletesen értve szembeköpködő személyiséggel. Talán ezért választ az ember klasszisokkal visszafelé, egy ilyen kapcs után, megtörten, nyílegyenesen más külsejű, személyiségű embert magának. Tudat alatt összekötve egy bizonyos külsőt bizonyos személyiségjegyekkel - kerülve azt a továbbiakban.
2010. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!